4 tipy na podporu erekcie

Porucha erekcie alebo erektilná dysfunkcia je problém, ktorý vás možno aktuálne trápi. A nebojte sa, nie ste v tom sami. V súčasnosti týmto problémom trpí čoraz viac mužov a my vám prinášame niekoľko rád, ktoré by ste mali vyskúšať.

Začína sa to fyzickým problémom v posteli a môže to skončiť poriadnymi problémami v manželstve. Vedeli ste, že porucha stoporenia penisu môže mať 2 príčiny? Prvá je takzvaná organická, ktorá vzniká pri rôznych chorobách alebo po operácií či pri hormonálnych zmenách. Na druhej strane tu máme aj psychogénnu, ktorá je dôkazom toho, že ste vystresovaný alebo vás premáha strach. Tak či tak je na mieste zmeniť životný štýl.

 

  • Fajčenie a alkohol

Vy už určite veľmi dobre viete, že fajčenie poškodzuje cievy  a zvyšuje riziko kardiovaskulárnych chorôb. Teraz si predstavte, ako veľmi to ovplyvňuje cievy v penise. Ak fajčíte, určite idete proti sebe. Rovnako by ste mali znížiť príjem alkoholu. Nehovoríme o úplnej abstinencii, pite však s rozumom.

 

  • Prírodné afrodiziaka

Matka príroda nám poskytuje nesmierne veľké množstvo bylín, ktoré by človek mal využiť vo svoj prospech. Lieky sú predsa vyrábané z bylín, prečo neužívať rovno extrakt?! Najlepšie prírodné afrodiziaka pre muža sú napríklad Ginko biloba, ženšen, šafran, Maca alebo zázvor. Na trhu nájdete rôzne výťažky alebo čaje.

 

  • Kegelove cviky

Tieto cviky sa väčšinou praktizujú pri problémoch s predčasnou ejakuláciou. Zistilo sa však, že pomáhajú aj pri problémoch so stoporením penisu. Pravidelným cvičením môžete pocítiť zlepšenie už do 6 mesiacov, niekedy aj menej. Hlavne buďte vytrvalý!

 

  • Schudnite

Samozrejme, nehovoríme o prísnej diéte, ktorej cieľom je zhodiť veľké množstvo kilogramov za minimum času. Aj v tomto prípade buďte vytrvalý a snažte sa športovať a jesť zdravšie. Mastné jedlá vašu situáciu len zhoršia, nakoľko má tuk tendenciu navštíviť vaše cievy a už z nich neodísť.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61