5 tipov ako zabiť nudu s využitím kancelárskeho papiera

Na pohľad celkom nenápadný a obyčajný, ale v skutočnosti veľmi užitočný a potrebný. Asi takto by sme mohli charakterizovať pomôcku, bez ktorej by bol ohrozený chod nejedného prosperujúceho podniku- kancelársky papier. Má mnohostranné využitie v domácnostiach aj v kanceláriách. Je vhodný pre kopírky, faxy a atramentové aj laserové tlačiarne. Tu sa však jeho fukncia ani zďaleka nekončí.

1. Zabaví aj naučí.
Pri každom podstatnom okamihu našich životov bol prítomný kancelársky papier. Znie to možno absurdne, ale naozaj to tak je. Presuňme sa na chvíľu do škôlky, kde bezstarostné časy hrania občas prerušil náznak vzdelávania alebo iná kreatívna činnosť. Pri deťoch platí zlaté pravidlo- ak ich chcete zabaviť, dajte im kúsok papiera. Schválne sa zamyslite, koľko krát ste ako dieťa počuli vetu Tu máš papier, nakresli mi niečo.

2. Bakalárky, diplomovky, seminárky.
Ak chcete vedieť, kto sa za svoj život stretol s najväčším počtom kancelárskych papierov, opýtajte sa vysokoškolského študenta. Len si predstavte aké nespočetné množstvo kancelárskych papierov sa nachádza vo zviazaných bakalárskych či diplomových prácach. Koľko poznámok, skrípt a úspešných či menej úspešných písomiek sa píše každý deň na kancelársky papier

3. Origami? Stačí aj lietadielko.
Nie vždy sa nám chce učiť a pracovať. Občas máme chuť si od všetkého trochu odýchnúť a zabaviť sa pred tým, ako sa spustí každodenný chaos. Už starí Japonci vedeli, že papier nie je iba praktická pomôcka. Zo skladania papiera, ktoré poznáme pod názvom „Origami“ vytvorili umenie a neexistuje človek, ktorý by svoj „skladačkový“ talent nevyskúšal. Povedzme si úprimne, že nie každý zvláda poskladať osem druhov kvetov a všetky druhy zvierat, ale také obyčajné lietadielko, ktoré poletuje po triede, kancelárii či jedálni zvládne aj amatér.

Obyčajné pratické veci, ktoré berieme ako samozrejmosť môžu skrývať oveľa kreatívnejšie funkcie ako si myslíme. Nabudúce, keď budete mať v ruke kancelársky papier, spomeňte si na tento článok a skúste ho využiť aj inak ako len do tlačiarne.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61