Už na strednej som vybočovala z radu. Výrazne som sa obliekala, výstrihy to bolo moje! (a vlastne stále aj je). Krátkymi sukňami som dráždila nielen spolužiakov, ale aj učiteľov. Neraz som sa za to ocitla v peknom prúšvihu, ale vždy sa to nejak urovnalo. Zaklipkala som svojimi peknými očami, usmiala sa pekne vykrojenými perami na ktorých nikdy nechýbal lesk či rúž, a na všetko sa zabudlo. Možno iba na oko, ale mne to bolo naozaj ale naozaj jedno. Stredná bola pre mňa odtrpeným obdobím, kedy som sa musela tváriť, že všetkému rozumiem a pritom som si pod lavicou najradšej iba tak kreslila. Najradšej som si navrhovala tetovania, o ktorých som bola presvedčená, že ich chcem, a nevedela som sa dočkať ked’ si ich jedno po druhom nechám zhmotniť.

Vybrala som sa teda do štúdia. Prvé tetovanie mala byť osamelá mačka. Znie to jednoducho, ale v skutočnosti to v sebe spájalo viacero myšlienok a obrazov. Rozhodla som si ju dať na rameno. Na časť chrbáta nad lopatkami. Tatér sa mi strašne páčil, a bol teda celý pekne pokreslený. Žartoval o mojom tetovaní, že je malé, a že on by šiel do niečoho väčšieho, čo ma bude viac vystihovať. Nakoniec sme si dohodli druhé „sedenie“ kedy ma najprv pretiahol na posteli, ktorú mal v druhej izbe na tetovanie ťažšie prístupných častí tela, a neskôr sa pustil do práce. Skončila som s pokresleným celým chrbtom. Vytetoval mi tam ženu so sediacou vranou na chrbte. Pôsobilo to temno a tajomno. A vyzývavo, nakoľko mala žena korzet a poriadny výstrih. Tatér asi čo to už videl, povedala som si. Isto sa inšpiroval v porne. To mi bolo ale jedno.
Od toho času sme sa čas od času stretávali, dorobil mi d’alšie ozdoby, až som mala potetované bradavky, celý chrbát, stehná zozadu, a pár prstov na ruke zdobili naše iniciály. Po istom čase sme sa prestali stretávať, naše city ochladli, a ja som si prešla d’alšími vzťahmi. Dnes na svojich tetovanich staviam svoju kariéru a som vd’aka ním lepšie rozpoznávaná než moje kolegyne. A ozaj, robím escort v Bratislave. Nechceš ma prísť navštíviť?


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61