69tka patrí k najobľúbenejším polohám

69tka je suverénne najobľúbenejšia číslica na svete, ale zďaleka nie každý ju ovláda. Možno sa Vám hodí pár tipov, ktoré z Vás urobia majstra v praktizovaní polohy šesťdesiat deväť.

Ak ju totiž zvládnete, umožní Vám stimulovať celú oblasť genitálií vašej partnerky. To znamená, že sa nemusíte obmedzovať len na dráždenie klitorisu a vagíny, stimulovať môžete aj hrádzu alebo oblasť konečníka.

female-865000_960_720Vzhľadom k blízkosti genitálií a tváre by mala byť prvou a kľúčovou zásadou polohy 69 dôkladná hygiena. Pojmite spoločnú sprchu ako druh predohry, potom bude vaša partnerka viac naklonená praktizovaniu „69“. Ženy totiž obvykle mávajú v tomto ohľade viac zábran, a tie sú zapríčinené prevažne hygienickými ohľadmi. Ak nepodceníte hygienu, vaša partnerka bude oveľa uvoľnenejšia a viac si užije tieto slasti.

Veľa ľudí má problém s tým, ako zároveň poskytovať orálne uspokojenie a vychutnať si svoj vlastný zážitok. Ak sa nedokážete sústrediť na obe veci naraz, môžete sa s partnerkou dohodnúť, že sa budete striedať. Nie je nutné nastavovať žiadne striktné pravidlá, stačí, keď sa dohovoríte, že ak prestane s uspokojovaním jeden, začne ten druhý, a budete sa riadiť svojimi momentálnymi pocitmi.

Polohu 69 si nikdy nevychutnáte v situácii, keď svoje telá skrútite do nepohodlných uhlov a budete sa snažiť krkolomne sa uspokojiť. Hneď od začiatku preto zaujmite polohu, ktorá Vám bude obom pohodlná. Pokojne môžete použiť vankúše, ktorými napríklad podložíte partnerkinu panvu, aby ste dosiahli lepší prístup k jej genitáliám.

Nebojte sa experimentovať a neobmedzujte svoju pozornosť iba na obligátne telesné časti, ako je klitoris alebo vagína. Mimoriadne citlivou oblasťou je napríklad hrádza (oblasť medzi vagínou a konečníkom). Vyskúšajte rôzne varianty dráždenia, odmenou Vám bude jej explozívny orgazmus.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61