7 dôvodov prečo využiť „bacuľatú“ sex ponuku

Oblejšie  dievčatá sú často náruživejšie než vychrtlinky.  A niektoré až zúfalo veľa. Tak urobte dobrý skutok a občťastnite aj ich. Bacuľkami sa sex ponuky hemžia, prečo asi? Pozrime sa v čom sú naj.

Prsia

„Veľké prsia, šukať musia“- nie je lepší pocit ako keď ponoříte hlavu do obrovského dekoltu. Môžete ich stláčať, mágať a na nakoniec sa na nich príjemne uložiť. Pozor aby ste sa ale neudusili!

Boky

Boky ako dva bloky- a žiadne modriny na vašich bedrových kostiach. Nebudete predsa klátiť vešiak na oblečenie a máte ju aspon za čo chytiť. Ak by sme my mali vybrať, tak jedine sex ponuky baculiek.

Oslava sexu

Šuká celý deň a noc, chlapčekovi pre radosť. Na jednu stranu, nebude asi najmrštnejšia, no na stranu druhú, sex je pre ňu zrejme sviatkom ( nie vždy samozrejme) takže bude vyvádzať naplno.

Hebká a mäkká

Mäkkučká ako vankúšik- jej objatie vám dáva pocit bezpečia chráni vás pred tým zlým svetom tam vonku. To síce nie je moc sexi, ale niekedy nie je zlé sa nechať hladkať a hýčkať. Keď si na ňu ľahnete, tak to bude ako keby ste sa ponorili do mäkkých vankúšov. Mmm a hlavne nikdy sa o ňu neobúchate a uvidíte aké sú bacuľky dračice a sami vám ponúknu sex.

Bez zranení

Bez bolesti, prudko, obratko, tvoj penis vnikne úplne hladko- nepichne vás do bedier do slabín ako vychrtliny a miesto za špicaté kostičky na zadku ju chytíte za poriadne polovičky. Koniec podliatin a odrenín!

Domáca gazdinka

Po sexe budeš maznáčik a ponúkne ti koláčik. Po sexe vám urobí desiatu – jednému pri takejto sexuálnej ponuke vyhladnete a olovrant sa hodí. Len pozor, aby vám ju nezjedla, než sa stihnete zahryznúť.
Nie je pusa, ako pusa
Veľké ústa, spapajú aj veľké sústa.  Aj keď sa na prvý pohľad zdajú naduté líčka nepoužitelné, opak je pravdou a do veľkých úst sa veľa zmestí.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61