9 tipov na valentínsky darček pre ženu

Valentín, sviatok všetkých zamilovaných, sa pomaly, ale isto blíži! Ak nechcete nechať nič na náhodu a svoju polovičku prekvapiť skutočne originálnym valentínskym darčekom, prinášame vám zoznam niekoľkých z nich. Garantujeme vám, že nech si vyberiete ktorýkoľvek z nich, trafíte sa do čierneho.

 

1. Romantická večera

 

Ak váhate nad tým, čo pripraviť svoje milej za prekvapenie na valentínsky večer, určite nič nepokazíte romantickou večerou. V dnešnej dobe sa dá navyše zaobstarať za pár eur. Chcete ísť na sushi, klasiku do koliby alebo argentínsky biftek, a pritom nesiahnuť hlboko do vrecka? Skúste si kúpiť zľavový kupón cez rôzne zľavové portály, ktorých je dnes na slovenskom internete priam neúrekom. !

 

2. Plyšové srdce

 

Pre niekoho gýč, pre druhého dôkaz lásky. Hlavne mladšie dievčatá budú mať z plyšového srdiečka určite veľkú radosť! Ich darca navyše určite poteší cena. Dajú sa zaobstarať aj do niekoľkých eur.

 

3. Bonboniéra

 

Bonboniéra, to je darček, ktorým nikdy žiadnu ženu neurazíte. S tými v tvare srdca sa teraz navyše priam roztrhlo vrece. Sladké potešenie pre vašu milú vás vyjde na pár eur. Samozrejme, záleží aj od toho, akú bonboniéru kúpite. Ak sa rozhodnete pre takú, v ktorej sú čokoládové pralinky z pravej belgickej čokoládu a dokonca aj ručne robené, pripravte si eur viac.

 

4. Kvety

Ani kvetinami nemôžete nič pokaziť. Dnes, v dobe internetu, je navyše všetko oveľa jednoduchšie. Rad kvetinárstiev ponúka službu objednania on-line. Kvety po ich zaplatení firmy doručí priamo k žene vášho srdca.

 

5. Plyšové putá lásky

Plyšové putá, to je darček, ktorý poteší obe strany. Okoreňte si váš milostný život. Nie je snáď vhodnejší termín pre darovanie tejto roztomilej hračky než na svätého Valentína.

 

6. Kámasútra

Že túto knihu doma ešte nemáte? Chyba! Táto príručka plná orientálnych spôsobov milovania môže okoreniť váš milostný život. Prehliadanie farebných fotografií vás môže príjemne naladiť na valentínsku noc.

 

7. Sexy spodná bielizeň

Ďalší zo skupiny darčekov, ktoré sú pre oboch, je erotická spodná bielizeň. Aj keď ho majú ženy na sebe len chvíľku, určite by sa na ňom nemalo šetriť. Na internete existuje mnoho stránok, ktoré luxusnú sexy bielizeň predávajú. Teraz len vybrať správnu veľkosť a potom si počkať na noc plnú vášne.

 

8. Hrnček s fotkou

Nie je nič, čo by ženy mohlo potešiť viac, ako originálny darček z fotiek. Dajte jej vyrobiť hrnček s fotkou z vašej poslednej dovolenky. Každé ráno, aj keď sa pohádate, jej ten hrnček pripomenie, že po každej búrke predsa vychádza slnko.

 

9. Trollbeads

Buďte originálny a namiesto strieborného náramku, ktorý kupujete každý rok, dajte tento rok prednosť poslednému hitu. Tým je náramok Trollbead. Ide o náramok, ku ktorému sa postupne dokupujú prívesky. A na trhu je aj špeciálna valentínska kolekcia.

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61