Ako som získala podpis priamo od Sagana

 

Tak ako každý človek má obľúbenú vec, aj ja mám tú svoju. Je to zelený dres podpísaný priamo od Petra Sagana.  Tým, že som veľký fanúšik cyklistiky je to pre mňa obrovský úlovok. Stalo sa to raz keď sme boli s kamarátmi na pretekoch cyklistiky a ja som tam išla s tým, že musím ten podpis dostať. Najprv som ani netušila, že sa také niečo bude konať, no keď mi od priateľa prišla esemeska: Zober svoj zelený dres cyklistika. Tieto indície vyzerali viac než presvedčivo. Preteky boli super, ako obyčajne, vyhral ich Sagan. Potom ako sme sa už zberali domov, ja som stále čakala kedy vyjde zo šatne a jednoducho mi ten dres podpíše. Kamaráti ma už hnali, že sa ponáhlame, no ja som stále čakala.

Zrazu vyšiel on. Obkolesený ochrankou a inými členmi tímu, no predsa tam bol. Ja som tŕpla tak o kúsok ďalej či si ma vôbec všimne a tak sa aj stalo. Zdvihla som ruku s jeho dresom, lebo som si ho zaobstarala už pred tým. On ako veľmi milý človek niečo pošepkal chlapovi vedľa seba a natiahol sa po dres, ktorý som mala v ruke. Keď sa mi dres vrátil aj s podpisom, povedala som si, že môj život je kompletný a môžem hoc aj zomrieť.

Bol to jeden z najlepších dní v mojom živote. Viem, že to neznie nejak prevratne, no každý máme nejaký sen, ktorý si chceme splniť. Či už je to precestovať svet, alebo vyskúšať všetky adrenalínové športy. Ja som mala sen, a to dať si podpísať zelený dres od Petra Sagana a tento sen sa mi splnil so všetkým čo k tomu patrí.Aj keď od toho zážitku už uplynulo dosť týždňov stále sa tým musím niekomu chváliť. Je to akoby som dosiahla niečo, po čom som tak dlho a veľmi túžila. Po tom zážitku som stále chodila vysmiata ako slniečko a nič pre mňa neexistovalo iba ten dres. Veľakrát som sa pristihla ako sa len tak usmievam a pozerám do blba.

Ak môžem odporučiť všetkým, choďte si za svojim snom a neriešte, že sa to nemôže splniť, pretože ak človek chce a má odvahu, splní sa mu všetko.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61