Bellagio Las Vegas – luxusný hotel a hriešne kasíno v jednom

Jedným z najznámejších hotelov v Las Vegas je práve Bellagio – majestátna prehnutá budova, ktorá je známa po celom svete. Je dominantou Stripu, čo je hlavnou ulicou v Las Vegas, ktorá je lemovaná rôznymi napodobeninami svetových pamiatok, kasínami a hotelmi. Bellagio bolo otvorené v roku 1993 a už od samého začiatku si našlo obľúbenosť u zákazníkov a klientov. Ide o luxusný a elegantný komplex, ktorý sa zameriava predovšetkým na bohatú klientelu.

Hotelová časť Bellagia je skutočne ohromná, tvorí ju takmer 4000 izieb, z ktorých veľká časť bola v roku 2011 zrenomovaná. Hotel, aj kasíno sú skutočne veľmi veľké, celý komplex zamestnáva viac než 10 000 zamestnancov. Ide o 5 hviezdičkový hotel a kasíno, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou poskytovaných služieb, vďaka čomu získal aj mnoho ocenení.

Ak si chcete v Bellagiu zahrať, tak máte k dispozícii aj privátne kluby a exkluzívne priestory, ktoré sú určené len pre tých najlepších hráčov, napríklad tzv. Bobby´s room, ktorý slúži na stretnutia tých najlepších hráčov pokru vo svete. Samozrejme služby kasína môže využiť skutočne ktokoľvek, pretože v Bellagiu nájdete množstvo hracích automatov, vďaka ktorým sa zabavíte.

Zaujímavosti o Bellagiu.

Jednou zo zaujímavostí je aj to, že 15. decembra 2010 vtrhol do kasína ozbrojený muž, ktorý okradol kasíno o 1,5 milióna dolárov v žetónoch. Svoju korisť si však dlho neužil, pretože v auguste v roku 2011 ho zatkli a odsúdili.

Každý z kasín a hotelov v Las Vegas má svoju atrakciu, napríklad kasíno Paris Las Vegas vlastní svoju vlastnú euffelovku, New York, New York zas horskú dráhu, tak Bellagio Las Vegas má svoje známe fontány. Ide o skutočný skvost, pretože samotné fontány sú synchronizované s osvetlením a hudbou a najsilnejšia tryska fontány strieka až do výšky 140 metrov.

Skutočný klenot pre Bellagio Las Vegas však predstavuje Cirque du Soleil. Tento svetoznámy cirkus už od roku 1998 predvádza v Bellagiu jedno zo svojich predstavení, ktorého hlavným prvkom je voda. Môžete tak vidieť skutočne pompézne predstavenie, ktoré v sebe spája klasické cirkusové prvky, vzdušnú akrobaciu, ale predovšetkým synchronizované plávanie. Záber na Bellagio a jeho ohromné fontány sú súčasťou aj niekoľkých známych filmov, napríklad vo filme Dannyho parťáci, v The Hangover, alebo v Križovatke smrti 2.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61