Firemná akcia plná adrenalínu? Áno, áno, áno!

Ak organizujete pre firmu nejakú akciu, tak by ste mohli pouvažovať o tom, že by nemuselo ísť o klasický a trochu nudný firemný večierok. Skúste niečo nové, zábavné a nečakané – firemné akcie v Tatralandii. A čo tam? Predsa Hurricane Factory – úžasný veterný tunel, v ktorom si môže celý pracovný tím zalietať.

Firemné akcie už nemusia byť strohé a ak vediete tím zábavných ľudí, tak možno lietanie v tuneli by ich mohlo viac spojiť. Simulátor predstavuje výnimočný zážitok skutočne pre každého – pre zamestnancov, kolegov, ale aj firemných partnerov.

Firemné akcie v Hurricane Faktory sa tak stanú zážitkom, na ktorý nikdy nezabudnete. Zatiaľ čo si jeden kolega bude užívať úchvatný let, tí ďalší môžu tráviť príjemné chvíle v bare s výhľadom na letovú komoru. V bare sa môžu osviežiť, alebo využiť služby cateringu. Akcie v takomto dychu spolu s profesionálnym servisom sú tým najvhodnejším riešením, ako utužiť celý pracovný tím.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61