Hracie automaty v online forme

Hracie automaty sú veľmi obľúbené u ľudí, ktorí pravidelne navštevujú rôzne herne, alebo kasína. S rozšírením internetu sa však do popredia začali dostávať aj online automaty, ktoré fungujú na podobnom princípe, ako tie klasické bežné automaty v herniach. Hracie automaty patria v súčasnosti medzi najobľúbenejšie kasínové hry. Hrá sa na nich skutočne jednoducho a princíp spočíva v tom, že na jednotlivých valcoch automatu sa musia zobraziť výherné symboly. Ako sme už spomenuli, okrem klasických automatov poznáme aj on-line automaty, nazývané aj videoautomaty, ktoré ešte viac prispeli k rozšírenosti tejto hry.

Automaty sú veľmi obľúbené. Prečo je to tak?

Za obľúbenosťou automatov stojí jediná skutočnosť – ide o naozaj jednoduchú hru, ktorú zvládne skutočne každý. Nie je potrebné vytvárať rôzne stratégie, pretože pri tejto hre ide o náhodu a hráčom sa páči to, že jediným roztočením valcov môžu získať niekoľkonásobok svojho vkladu. Hoci je hra na automatoch obľúbená a nenáročná, každý hráč by sa mal držať niekoľkých základných pravidiel:

  • Mal by si stanoviť sumu, ktorú môže denne prehrať.
  • Pred začatím hry si preštudovať pravidlá hry.
  • Pri dlhom prehrávaní sa odporúča striedať automaty.
  • Pri výhrach je vhodné zvyšovať limit, pri prehrách sa odporúča ho znižovať.
  • Vždy sa odporúča hrať len na tých automatoch, ktoré vám plne vyhovujú, či už vzhľadom, možnosťami vkladu, ich umiestnením v herni a podobne.

Druhy automatov

Spomenuli sme, že poznáme dva typy automatov a to klasické, ktoré sa nachádzajú v herniach a on-line automaty, ktoré možno nájsť v internetových kasínach. Aj klasické automaty možno ešte rozdeliť a to na 3-valcové a 5-valcové automaty. 3-valcové považujeme za najstaršie typy automatov, na valcoch sa nachádzajú naozaj klasické obrázky, ako citróny, alebo čerešne. 5-valcové automaty sú novšie a existuje u nich možnosť väčšieho počtu línií. Online video automaty sa v klasických herniach a kasínach nenachádzajú, je možné ich nájsť len na internete v internetových kasínach.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61