Kamarát s výhodami

Poznáte to. Rozlúčili ste sa s ďalším hrozným „vzťahom“, prípadne ste single a máte voľný večer a vychladenú fľašku vína. Samej  vám nechutí a tak si poviete, aké fajn by bolo mať niekoho iba tak, kto by okrem príjemnej spoločnosti ponúkol aj čosi navyše. Bez zbytočných citových výlevov a väzieb, niekoho, kto vie kedy má odísť, a zároveň je vám v jeho spoločnosti príjemne. V takomto momente je dobré  zaobstarať si „kamaráta s výhodami“.  Kamarát, s ktorým sa rozumne dohodnete na nezáväznom sexe raz, dvakrát a možno dokonca pravidelne. K dohodám často ani nestihne dôjsť, jednoducho to príde, bez záväzkov a zbytočných otázok.

Nemusí to však vždy fungovať len tak, že dotyčný príde k vám domov a po príjemných chvíľach ho vyprevádzate s pocitom naplnenia. Kamarát s výhodami môže byť pokojne kamoš, ktorého poteší vaša nečakaná alebo aj očakávaná návšteva. Pravidlá sú však jasne dané, nečakajte raňajky do postele ani spoločnú sprchu, pozbierajte si svoje veci a šup ho domov. Vo vlastnej posteli sa predsa  spí najlepšie, nie?

Sex kedykoľvek to obom vyhovuje? Áno. Všetko záleží len na tom, ako sa dohodnete, a ako často sa ozývajú vaše vnútorné potreby a sexuálne pochody. Keďže sa nie vždy dajú niektoré veci predpovedať, je dobré riadiť sa heslom „vždy pripravená“. Kondómy alebo iná antikoncepcia sa v tomto smere budú hodiť za každých okolností.

Veľmi podstatným faktorom pre udržanie si súkromia vo vzťahu s kamarátom s výhodami je zásada zbytočného nekecania a nevypytovania sa. Musíte mať na mysli to, že sa treba držať na vlne bez starostí, bez zbytočných spojitostí s inými priateľmi a podobne. Môže sa stať, že bližšie väzby medzi priateľmi priateľov by mohli intimitu a „anonymitu“ vo vzťahu narušiť. Ide predsa stále o sex, načo potom riešiť niečo, čo pre vzťah s vašim „kamošom“ nie je vôbec potrebné. Jednoducho si len doprajte dobrý sex, život si predsa treba vedieť užívať.

 

man-1209947_640

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61