Keno – hra o šťastí

Loto, Bingo či Keno. Nemusíte patriť k vyznávačom hazardných hier, ale pri vyslovení týchto slov hneď viete, o čo ide. Číselné lotérie patria hneď po kasíne k najobľúbenejším hazardným hrám. Niet sa čomu čudovať, veď ponúkajú miliónové výhry. I keď je keno len o šťastí, občas ho treba pokúšať.

Úspech v lotérii keno závisí vo veľkej miere len od náhody či šťastia. Táto hra s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z Číny a jej princíp je prakticky rovnaký ako vo všetkých číselných lotériách. Losuje sa veľkého množstva čísel, z ktorých si vyberiete určité množstvo a vašou jedinou úlohou je uhádnuť ich čo najviac.

Veľa čísel, veľa šťastia

V prípade hry keno sú k dispozícii čísla od 1 do 80, pričom vy si vyberiete jedno až desať čísel. Následne prebehne losovanie, kedy sa prostredníctvom automatického počítačového systému vyberie 20 čísel. No a pri rozdeľovaní výhry platí priama úmera – čím viac čísiel ste trafili, tým viac peňazí vyhráte. Keno má v podstate veľmi jednoduché pravidlá, no ak sa si niečím nie až tak istí, prinášame vám krátky návod ako na to.

Dá sa vôbec vyhrať? A koľko?

Samozrejme, že sa dá vyhrať. Jediné, čo na to potrebujete, je šťastný deň. Keno je hra čisto o náhode a nejestvuje žiadna účinná stratégia. Šanca na takzvaný plný tiket, to je uhádnutie desiatich čísiel v jednom žrebovaní, je 1 : 9 000 000. Ak ste sa narodili pod šťastnou hviezdou a podarí sa vám tých desať čísiel uhádnuť, každé vsadené euro sa vám vráti 25 000 krát. To už stojí za povšimnutie, nie?

Jednoduchá hra, ktorá vás môže priviesť k miliónom

Aj keď je šanca na výhru pomerne malá, nikdy neviete, kedy motyka vystrelí. A ak práve nemáte čas na partičku pokru či inú hazardnú hru, šťastie môžete skúsiť práve v tejto číselnej lotérii, ktorej najväčšou výhodou sú priam banálne pravidlá. Tie pochopí naozaj každý. Navyše, keno je druh športky, ktorá sa žrebuje aj tisíckrát za deň. Bol by hriech, keby ste aspoň raz v živote neskúsili v kene vsadiť svoje „šťastné“ čísla. Možno budú naozaj šťastnými a z vás sa stanú milionári.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61