Keno patrí k obľúbeným hazardným hrám

kasino-hryČíselné lotérie ako keno, športka a loto patria medzi najobľúbenejšie „hazardné“ hry, ktoré sú charakteristické miliónovými výhrami a práve kvôli tomu sú pre mnohých hráčov veľkým lákadlom. Je potrebné si však uvedomiť, že pravdepodobnosť výhry v týchto lotériách je naozaj veľmi nízka. Dalo by sa povedať, že práve hra keno je najzložitejšia z pohľadu šance na výhru.

Keno vzniklo v Číne a jeho princíp je podobný ako u iných číselných lotérii – losuje sa z čísel, z ktorých si vy určitý počet vyberiete a dúfate, že ich uhádnete čo najviac. Pri kene sú na on-line tikete čísla od 1 do 80 a každý hráč si vyberie 1 až 10 čísel. Následne počítač vyberie 20 čísel a čím viac čísel z vašej desiatky je medi nimi, tým viac vyhrávate. Pri tejto hre nejde o šikovnosť, ale len o náhodu a šťastie.

Pri kene ide o lacný spôsob hazardu, pretože najnižšia stávka predstavuje sumu 20 centov. Mnoho hráčov považuje tento druh lotérie len za akúsi zábavu na zabitie času v kasínach. Hoci je šanca na výhru veľmi nízka, tak za hodinu je možné zvládnuť niekoľko kôl hry, ktoré môžu so sebou priniesť aj úspech a výhru.

Prečo hrať keno?

Aj keď je pre mnohých hráčov keno nepodstatnou hrou, prináša so sebou niekoľko výhod:

  • Ide o veľmi jednoduchú hru s pravidlami, ktoré pochopí skutočne každý.
  • Pri hre máte možnosť zhodnotiť svoj vklad až 25 tisíc krát.
  • Keno je vhodné pre všetkých, ktorí si chcú zahrať, ale neminúť pri tom veľké čiastky peňazí.
  • Ide o obľúbenú hru, ktorá je rozšírená po celom svete a je možné si ju zahrať aj v on-line kasínach.
  • Pri výbere čísel, ktoré by mohli byť tie „víťazné“ si mnoho ľudí vyberá také, ktoré pre nich niečo znamenajú, ako napríklad dátumy narodenia, šťastné a obľúbené čísla a podobne.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61