Lietanie bez lietadla? Príďte si to vyskúšať!

Túžili ste vždy ako malý po tom aby ste vedeli lietať? Všetky tie kreslené rozprávky nám ponúkali naivnú nádej, že gravitácia na ľudí nepôsobí a vôbec nevadí, že nemajú krídla, no aj tak dokážu lietať. Doba drží krok s technológiou a technológia sa posúva neuveriteľnou rýchlosťou vpred. Aj vďaka tomu si môžete splniť svoj detský sen. Vôbec nevadí, že nemáte krídla. Dnes už lietať môže aj človek. A bez lietadla.

Počuli ste už o simulátori lietania? Je to naozaj čím ďalej tým viac populárna zábava, vďaka ktorej si lietanie môžete vyskúšať na vlastnej koži. Prebieha to tak, že Vás zatvoria do valca, ktorý je presklený a zo spodu valca vyfukuje vzduch. Vzduch fúka tak silno, že nemáte možnosť padnúť na zem. Okrem simulátora lietania sa toto zariadenie nazýva aj simulátor voľného pádu. Je to tak preto, že Vás pred tým ako začnete lietať naozaj zhodia z výšky a vy si môžete svoju slobodu vo vzduchu naplno užiť. Táto zábava je vhodná pre celú rodinu. Ak neviete teda čo kúpiť svojím blízkym a majú radi nové veci, určite im kúpte zážitok na celý život. Jediné, čo neodporúčame, je dať takýto darček niekomu, kto má starch z výšok. V tom prípade by ste mali vymyslieť nejakú inú alternatívu, pretože to pre toho človeka nebude pozitívny zážitok na celý život, ale skôr nočná mora, o ktorej sa im bude ešte dlho zdať.

Pýtate sa kde nájdete takýto simulátor lietania? V Liptovskom Mikuláši predsa! Preto ak nemáte cez víkendové dni nič na práci s Vašou rodinou, spravte si výlet do tohto krásneho mesta a zažite niečo, o čom sa Vám doteraz ani nesnívalo. Tým, že sa do Vášho tela dostane veľké množstvo adrenalínu a hormónov šťastia, čize endorfínov, budete o tom rozprávať ešte niekoľko mesiacov ako o tom najlepšom zážitku. Preto neváhajte a navštívte toto úžasné miesto plné dobrodružstva čo najskôr.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61