Luxusné písanie s perami Parker

Perá Parker sa zaradzujú medzi najluxusnejšie písacie potreby. Bohatá história značky Parker siaha až do roku 1888, kedy George Safford Parker založil svoju spoločnosť Parker Pen Company. O rok neskôr získal svoj prvý patent na plniace pero. Spoločnosť Parker Pen Company funguje dodnes a vyrába písanie potreby len v tej najvyššej kvalite.

Parker perá patria k najobľúbenejším značkovým perám vo svete. Perá Parker predstavujú prestíž, vyznačujú sa výnimočným vzhľadom, sú kvalitné, ich tvar je dokonale vyvážený a dizajn nenapodobiteľný. Parker perá sa vyrábajú už desiatky rokov a vzniklo mnoho skvelých modelov týchto pier. Medzi najvýznamnejšie patria modely Jointless, Vacumatic, “51“, “61“ a z tých novších model Parker 100.

Silné postavenie značky Parker zaručuje veľký záujem zákazníkov o písacie potreby tejto značky, aj napriek ich výrazne vyššej cene. Perá Parker sa vyrábajú aj v limitovaných edíciách a v darčekových baleniach. Parker perá sú skvelým darčekom, ak potrebujete obdarovať niekoho z blízkych, alebo kolegov. Sú spojením kvality, elegancie a luxusu, preto ak hľadáte skutočne dobré pero, pero značky Parker je tou správnou voľbou.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61