Malý penis a z toho prameniaci problém s erekciou?

Nepatríte do skupinky veľmi obdarených mužov a z toho okrem iných problémov pramenia aj problémy s nedostatočnou erekciou? Alebo jednoducho váš kamoš nie je v pozore keď by mal. Máme pre vás niekoľko trikov ako zhrubšiť penis (aspoň opticky) a dostať doňho silu v podobe lepšej erekcie.

Zásah do penisu

Existuje aj chirurgický zákrok, niečo ako implantáty prsníka, na zväčšenie penisu a tým niekedy aj zlepšenie erekcie. Lekári sú schopní zväčšiť penis o 1,5 cm na dĺžku a až 2,5 cm na šírku. Tento druh zákroku je možné vykonať dvomi spôsobmim. Buď vlastným tukom, ktorý lekári odsajú a potom vstreknú do vášho bojovníka, alebo  silikónovou náhradou. Je to však mierne riskantná operácia, ktorá môže spôsobiť aj opak, neschopnosť stoporenia penisu.

Ešte jeden rez

Okrem spomínanej metódy, sa dá penis zväčšiť spravidla o 1,5 cm a to narezaním väziva, ktoré prichytáva úd k lonovej kosti. Penis sa narezaním spustí o niečo nižšie a tým sa predĺži. Otázne je, či vám za 1 až 2 cm stojí nechať si rezať do vašeho raráška.

Jednoduchšia cesta

Presuňme sa však k bezpečnejším a menej náročným spôsobom zhrubiť penis a zlepšovania erekcie. Nebudeme tvrdiť, že všetky triky vám penis zaručenia zväčšia ale minimálne ho opticky predĺžia.

„Pretiahnutie sa“

Chyťte penis oboma rukami až pri koreni a pomaly ho rukami pretiahnite až po špičku žaluďa. Penis trením a tlakom natiahnete a na chvíľku bude vyzerať dlhší. Efekt síce trvá len krátko, ale veď dôležitý  je prvý dojem.

Oholený má byť aj chlap

Už dlhšie je trendom oholená vagína, no oholený chlap v intímnych partiách tiež nemá čo stratiť. Okrem toho ak oholíte penis až po koreň vyzerá opticky väčší až o 2 cm. Ak sa totiž váš penis neskrýva v hromade chlpov ale je ho vidno pekne od koreňa určite vám to prospeje. 90% pornohercov je vyholených, prečo asi?

Ak si cvalík máš malý pipík

Možno to zneje, že chceme osočovať pánov s krivkou blahobytu, opak je však pravdou. Čím viac máte tukového tkaniva v oblasti bedier, tým vyššie je ťahané tkanivo penisu a teda je ťahaný vyššie a vyzerá, že sa zmenšuje. Ak teda schudnete 10 kg, vaše mužstvo sa môže zväčšiť až o 1,5 cm. Ak nezaberie ani jedna z rád a vy stále chcete zhrubšiť penis alebo zlepšiť erekciou skúste rôzne výživové doplnky, ktoré tiež môžu pomôcť.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61