Naučte sa čítať sex inzeráty!

Inzerátov, ktoré ponúkajú erotické služby, je neúrekom. Táto téma je určená len pre pánov, ktorí sa rozhodli vybiť si svoju sexuálnu energiu u prostitútky. Viete, ako správne čítať sex inzeráty? Učte sa priamo od ženy, ktorá pikantné erotické služby poskytuje!

Mária si na svoje živobytie privyrába svojím vlastným telom. Prostitúcia patrí k jej životu a keďže má sex veľmi rada, vôbec jej to nepríde ako niečo divné alebo nemorálne. Spoločníčku robí chlapom už niekoľko rokov a už má veľa skúseností. Hneď ako sa pozrie na sex inzeráty svojich rovnako ľahkých kolegýň, hneď vie, čo je za tým. A my vám prináša návod na čítanie inzerátov, ktoré ponúkajú erotické služby tiež.

Keď čítate inzerát, v ktorom slečna ponúka sex privát alebo sex escort, musíte vedieť, čo za tým hľadať. Mária má napríklad kamarátku, ktorá je rómskeho pôvodu, no vďaka tomu, že ovláda portugalčinu, si tam napísala, že je exotická Brazílčanka. No čo viac dodať? Prečítajte si šifru sex inzerátov a nebudete prekvapení.

Och, ja som ešte začiatočníčka

Ak si prečítate v inzeráte, že daná slečna samú seba považuje za začiatočníčku, pripravte sa na to, že je veľká pravdepodobnosť, že nevie zaobchádzať s mužským prirodzením. Nedajte sa preto obalamutiť postavičkou násťročnej a podobnými „kapustami“. Ak chcete zažiť poriadny sex so skúsenou prostitútkou, slovu začiatočníčka sa v sex inzeráte zďaleka vyhýbajte.

Náruživá slečinka

Ú, náruživá? Nikdy nemá dosť? V preklade to znamená, že je už tak „rozjazdená“, že nič necíti a tak môže sexovať stále a stále. Ona síce môže, ale stojí vám to za to? Ak nie ste majiteľom poriadne hrubého penisu, rozlúčte sa s tým, že to vzrušovalo nielen ju, ale ani vás. Zato, ak si slečna do inzerátu napíše, že je vášnivá, zrejme pôjde o nymfomanku. Ak chcete teda zažiť stále nekončiaci a vášnivý sex, slečna Vášnivá bude pre vás tou pravou. Aspoň na dnešnú noc.

Len v korzete!

Nuž, zrejme ide o mamičku, ktorej po troch pôrodoch ostali v brušnej časti na pamiatku nevzhľadné strie. Samozrejme ju nejdeme odsudzovať. Ženské telo je predsa na to stvorené, avšak ak čakáte, že mladučké mäsko s plochým a bezchybným bruškom, v tomto prípade sa ho nedočkáte. Ale možno ju presvedčíte na sadomasochistické kúsky.

Múdra a bystrá môže byť len jedna!

Ak si už toto do svojho sex inzerátu nejaká žena napíše, musí ísť o skutočne múdru ženu. Takú, ktorá má dokonca výučný list! Predpokladáme však, že matematické rovnice s ňou počítať nebudete, takže vám to až tak nemusí prekážať. Aspoň spraví všetko, čo jej prikážete.

Málo starostí s nenáročnou

Alebo aspoň ona si to myslí. Nenáročná totiž znamená, že bude v posteli ležať ako poleno a ani sa nepohne. Ba dokonca snáď nevydá zo seba ani hlások. Túto alternatívu skutočne neodporúčame, pretože sú to vcelku vyhodené peniaze. To ste si už rovno mohli kúpiť nafukovaciu Anču, ktorú by ste využili viac razí a nielen raz.

Brazílčanka

O Brazílčanke sme tu už hovorili. Áno, ide o Rómku. Ak chcete v posteli zažiť kúsok exotiky a láka vás snedá pleť, do toho!

Má to rada v podväzkoch?

Áno a má celulitídu na stehnách a na zadku. Avšak to predsa nie je dôležité, hlavne, že vie roztiahnuť nohy vtedy, kedy má a vie, čo má robiť. Takže vám schvaľujeme aj tú, ktorá to má rada v podväzkoch.

Má rada nežné milovanie

Nežné milovanie nech si nechá pre priateľa! Ona vlastne ani žiadneho nemá, chce len sex pretiahnuť o ďalšiu hodinu, aby ste viac cvakali. Ak o to nemáte záujem a žiadna hodina naviac sa konať nebude, tento inzerát zatvorte tak rýchlo, ako ste ho otvorili.

Análik, mňam

Ženy, ktoré milujú anál, vraj nie sú až také pekné spredu. Nuž, nech je pravda akákoľvek, pekné sú už len z toho dôvodu, že majú radi anál! Ak si chcete teda pichnúť do pekného zadočku, tej, ktorá to má rada odzadu ihneď volajte!

Som krásna „prírodná“ blondína

Chcela napísať – odfarbená blondína, len si pomýlila písmená na klávesnici. A čo tam po farbe vlasov. Je jedno, či je tmavovlasá, blondína, odfarbená či zelenovlasá. Hlavná vec, že vám dá to, čo od nej chcete a nebude mať nároky ako žena, ktorej za to síce neplatíte peniazmi, ale svojimi nervami.

Orálny sex len s prezervatívom

Pripravte sa na nepríjemné prekvapenie v podobe aft a častých zápalov. Ak nechcete na druhý deň zájsť s bolesťami na penise za urológom, radšej si ten kondóm na ňom nechajte. Dobre vám radíme.

Štíhla ako laň!

A poriadne závislá na pervitíne alebo iných drogách. Ak nechcete mať dočinenia s narkomankou, vyhýbajte sa jej míľovými krokmi. Taktiež, ak si napíše, že je plnoštíhla, nečakajte žiadnu Beyoncé. Bude mať minimálne 30 kilogramov nadváhu.

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61