Prelomový Silvester

Zobudil som sa so silnou bolesťou hlavy. Bol som si istý, že mi po včerajšej noci neostala ani jedna mozgová bunka. Aj tak som zalovil hlboko v pamäti a snažil som sa rozpomenúť, čo sa dialo v ten Silvestrovský večer. Chvílu som ešte len tak ležal a pozeral do stropu v nádeji, že sa mi začnú vynárať obrazce najväčšej žúrky už minulého roka. Po pár minutách som sa snažil postaviť. Ako som sa otáčal, zbadal som vo svojej posteli obrys postavy. Blondína. Pomyslel som si, že som asi v peknej kaši. Frajerka má hnedé vlasy. Alebo už nemám frajerku?

Sadol som si na wc, sedel som tam a snažil som si dať veci dokopy. Spomenul som si, že som pil len whisky, veď je to predsa môj obľúbený alkohol. Peťo doniesol Tullamore Dew, no posledné čo si pamätám je ako sme dopíjali fľašu. Po tom, ako som si trochu ovlažil tvár, zavolal som Peťovi. Pýtal som sa čo sa stalo. Odpovedal mi veľmi stručne. Večer prebiehal asi takto: Párty bola u mňa doma. Postupne podochádzalo dosť ľudí na to, aby sme mohli začať oslavovať, rozumej piť. Otvorili sme si Tullamorku, pili sme, smiali sme sa a postupne prišli další ľudia. Medzi nimi bola aj Monika, moja vtedajšia frajerka. Keď už som cítil, že som naozaj dosť opitý, odtiahol som Moniku do izby a tam sa to začalo. Pokúšal som sa o niečo, ale vraj nechcela tak som ju odstrčil, a ona sa ževraj otočila na päte a odišla. Ja som začal vykrikovať po celom byte na Moniku hanlivé slová, no našťastie tam už nebola. Potom som vraj Peťovi povedal, že chcem dať dve baby naraz. A preto som sa asi zobudil tak ako som to videl.

Náš telefonát sme ukončili s tým, že na tento Silvester celé osadenstvo do smrti nezabudne a že je asi lepšie, že si nič nepamätám. Zhodli sme sa však, že v mojej Tullamore Dew nebol čistý alkohol a niekto to na mňa nastražil. Svedčí o tom už len fakt, že by som babu v živote neudrel, a naozaj neviem čo to do mňa v ten večer vošlo. Každopádne som začal nový rok s čistým štítom, lebo som si dal pauzu od alkoholu, aj vzťahov.  Asi sa ten večer mal udiať, tak ako sa udial.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61