Rady a tipy ako hrať keno

Keno sa považuje za jednu z najjednoduchších hier a takmer všetci hráči tejto hry veria, že neexistuje stratégia, ktorá by im dopomohla k výhre. Vo všeobecnosti sa hovorí, že keno a výhra v ňom, je založená len na šťastí. Hráči však často špekulujú a rozmýšľajú nad stratégiou, ktorá by sa dala v tejto hre využiť a či je možné zvýšiť svoje šance na výhru.

Existuje stratégia, ktorá dopomôže k výhre?

Pri blackjacku, alebo pokri majú hráči k dispozícii rôzne príručky a vypracované stratégie, ktoré im pomôžu vyhrať, ale pre keno žiadna takáto príručka vypracovaná nie je. Ak niektorý hráč tvrdí, že má stratégiu, vďaka ktorej vyhráva, tak určite funguje len v jeho prípade, pretože skutočne nejde o stratégiu, ale len veľké šťastie. Hazardné hry, ktoré sú založené len na šťastí, prinášajú kasínam tie najvyššie peňažné podiely.

Pri kene sa vyberá 4-8 čísel v rozmedzí 1-80 a každý hráč si môže vybrať akékoľvek čísla. Mnohí hráči si vyberajú svoje „šťastné“ čísla, volia ich napríklad podľa vlastného dátumu narodenia, podľa dátumu narodenia svojich detí, podľa dátumu nejakého výnimočného dňa, alebo si vyberú čísla, ktoré im v danej chvíli napadnú. Niektorí z hráčov zas veria, že si oplatí vybrať čísla, ktoré už dlhšiu dobu neboli vyžrebované, ibaže toto tvrdenie vyvracajú samotné kasína, podľa ktorých sú čísla vyberané vždy náhodne, teda náhodnou generáciou čísel. Iní hráči zas tvrdia, že sa nevypláca vsádzať na čísla, ktoré sa medzi vyžrebovanými neobjavujú a preto si vyberajú čísla, ktoré sa v predchádzajúcich kolách objavovali najčastejšie.

Pri tejto hre, tak ako aj pri všetkých ostatných je vždy dôležité si kontrolovať výšku vkladov. S peniazmi hospodárte rozumne, premyslite si, koľko ste ochotný staviť a koľko môžete prehrať.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61