Rady a typy ako hrať ruletu aj v online svete

Hazardné hry si získali srdcia miliónov ľudí, pretože prinášajú obrovské vzrušenie a možnosť vyhrať aj veľké obnosy peňazí. Jednou z takýchto hier je napríklad aj ruleta. Začnime trochou histórie – táto hra vznikla v 18.storočí vo Francúzsku, čo možno logicky odvodiť už len z toho, že francúzske slovo „Roulette“ znamená v preklade „malé koleso“. Prvý krát sa hrala v roku 1796 a to konkrétne v Paríži a v nasledujúcich desiatkach rokov sa neustále vylepšovala až do jej súčasnej podoby. Dnes sa už nehrá len v kamenných kasínach, ale dočkala sa aj internetovej verzie, ktorú možno hrať online.

Ako hrať ruletu?

Vo všeobecnosti poznáme dva typy rulety a to európsku a americkú. Európska má 37 čísel (18 červených, 18 čiernych, 1 zelenú nulu) a americká má 38 čísel (18 červených, 18 čiernych a dve zelené nuly – 0 a 00). Všetci dobre vieme, ako sa ruleta hrá, ale mali by sme si ujasniť aj to, že ide o hru, ktorá je len o náhode. Neexistuje žiadna zaručená stratégia, ako v tejto hre vyhrať, pretože vždy ide len o šťastie. Nie je možné vyhrať v každom kole, ale je možné hrať tak, aby hráč napokon skončil v pluse.

Typy, ktoré vám pri hre pomôžu

Hoci je táto hra len o šťastí, pri jej hraní by sa každý hráč mal pridržiavať niekoľkých rád a typov.

  • Pri každej hre si stanovte limit, teda sumu, ktorú si môžete dovoliť prehrať. Tento sumy sa za každej situácie držte a nezvyšujte ju, inak sa veľmi rýchlo môžete dostať do problémov.
  • Ak sa rozhodnete hrať ruletu, vždy uprednostňujte tú francúzsku, alebo európsku, pretože ako sme už spomenuli, americká verzia má dve nuly, teda tu je vyššia šanca na prehru.
  • Ak túžite po výhre, vždy si stanovte len reálnu sumu, ktorá by sa dala vyhrať. Ak budete chcieť veľa, veľa môžete aj prehrať.
  • Ak prehráte, tak sa v žiadnom prípade nepokúšajte vyhrať prehranú sumu vyhrať okamžite. Počkajte na nasledujúceho dňa, nie nadarmo sa hovorí Ráno múdrejšie večera.

Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61