Ruletu možno hrať nielen v kamenných kasínach: Vyskúšajte online ruletu

Hazardné hry sú v súčasnosti veľmi obľúbené a rozšírené, v každom meste sa nachádza aspoň jedna herňa s hracími automatmi, pokerovým stolom, alebo ruletou. Existuje viacero typov hazardných hier a práve ruleta patrí medzi najvyhľadávanejšie. Táto hra má pôvod vo Francúzsku, jej základ tvoria dve kolesá, pričom to menšie je pohyblivé a nachádza sa na ňom 37, alebo 38 dielikov a jednotlivé dieliky sú rozdelené na čiernu a červenú farbu. Poznáme americkú, európsku a francúzsku ruletu, ktoré sa od seba odlišujú v menších detailoch a možno ich hrať nielen v kamenných kasínach, ale tiež aj v online svete.

Aké stratégie možno využívať pri hraní rulety?

Najčastejšie sa pri hraní využívajú tri základné stratégie a to systém „63“, Martingale systém a Parlay systém. Systém s označením „63“ sa takto označuje z jedného hlavného dôvodu – pravdepodobnosť výhry je 63%, pri francúzskom type rulety je to 64%. Pri tejto stratégii ide o to, že hráč vsadí na podľa progresie na dva stĺpce, alebo na dva tucty, teda na 24 čísel.

Martingale systém je považovaný za jeden z najstarších a najobľúbenejších systémov, ktoré sa pri hraní rulety využívajú. Systém spočíva v stavení dvojnásobku vsadenej čiastky v prípade prehry v minulom kole. Čo to znamená? Pri stavení 1 eura a pri následnej výhre bude mať hráč 2 eurá a 1 euro môže staviť v ďalšom kole. Ak však hráč prehrá, tak svoju stávku zdvojnásobí, teda staví 2 eurá. Ak prehrá zas, tak staví 4 eurá, až tak postupne, pokiaľ sa mu nepodarí vyhrať.

Posledným obľúbeným systémom v rulete je Parlay systém, ktorý sa od iných využívaných systémov líši. Pri iných systémoch sa v prípade prehry stávka zvyšuje, u Parlay systému je to naopak, stávky postupne znižujeme.

Hranie rulety v kamenných kasínach má svoje čaro, ale v súčasnosti je veľmi rozšírené aj hranie prostredníctvom online kasín. Vďaka online herniam si môžete zahrať svoju obľúbenú hru z pohodlia domova.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61