S úsmevom do nového dňa

Každý jeden z nás pozná veľmi dobre komplikované obdobie dospievania. Nie každý si ho však dobre pamätá a teda je o to náročnejšie vcítiť sa do myslenia nášho dospievajúceho. A práve toto je veková kategória, ktorá má vo svojom šatníku často vtipné tričká. 

Ľuďom mnohokrát chýbajú slová, alebo až pričasto nemajú odvahu ich vysloviť. Mladým však nechýba odvaha si ich obliecť. Čím viac môžu takto potichu kričať, tým lepšie. Rozmanité motívy podčiarknuté tou správnou farbou, sú presne tým čo práve potrebujú. Vtipné tričká im poskytujú možnosť vyjadriť svoje pocity, rebéliu, náladu, nesúhlas. Radi siahnu po niečom čím zaujmú. Radi svoje okolie provokujú. Radi prekvapia. Alebo sa jednoducho chcú iba líšiť od davu. A ak to je zároveň vtipné a vystihuje to ich náladu, či postoj, o to lepšie. Nemusíme s tým čo je na tričku súhlasiť. Niekoho to môže pobúriť, iného rozosmiať. Priznajme si, nie každý má zmysel pre humor, no a zároveň môže mať humor rôzne podoby. Tak ako sa líšia naše chute, zvyky či názory, tak sa líšia naše pohľady na vtipné tričká. Nič z toho však nezmení fakt, že stále budú vyhľadávané. Vtipné tričká však môžu plniť aj oveľa jednoduchšiu funkciu. Pobaviť nás, či naše okolie. Je nesmierne veľa motívov. Rozmanitosť života nám ponúka nevyčerpateľné nápady na vtipné tričká a ich využitie. Vtipné tričko môže byť dobrým darčekom. Môžme ním obdarovanému ukázať, že nesmie všetko brať príliš vážne, a že nie všetko je také čierne ako sa zdá. Potrebujete jednotný prvok na rodinnú akciu? Ohromte všetkých a určite nájdete vtipné tričká, ktoré vystihujú vašich blízkych. Buďte príkladom a urobte si srandu aj zo seba. Niet nad dobrú náladu. S humorom, korením života, sa predsa kráča ľahšie. Čo tak obliecť si vtipné tričko a vykročiť s úsmevom do nového dňa.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61