Samotná Becherovka vám nechutí? Spravte si kokteil!

Becherovku pozná každý. A kto nie, ten ešte nemal 18. Kto však už 18 mal, pravdepodobne ju aspoň raz ochutnal. Už len na žalúdočné problémy, ak na nič iné. Pravda je však tá, že možno nie každému Becherovka ulahodí samotná. Aj preto máme pre vás jednoduché recepty na miešané drinky, ktoré potešia každú jednu vašu návštevu. Aj tú, ktorá Becherovku obyčajne v láske príliš nemá.
1. Beton – klasika, ktorú nájdete v každom bare
Beton je drink, ktorý je starší ako mnoho z tých, čo si na ňom radi pochutnávajú. Notoricky známy nápoj je extrémne jednoduchý na prípravu. Potrebujete k tomu iba Becherovku, tonik, ľad a na ozdobu plátok citróna alebo uhorky. Do vysokého pohára naplneného ľadom nalejte Becherovku (koľko sa vám len žiada), zalejte to tonikom, ozdobte citrónom a rozdajte svojim hosťom. Aby ste vedeli, Beton zažíva v súčasnosti obrovský comeback, takže okrem toho, že bude všetkým chutiť, budete ešte aj trendy hostiteľom. A treba vám k tomu len Becherovka a fľaša toniku.
2. Štýlový Red Moon
Ak vás Beton nudí, vyskúšajte niečo farebnejšie. Tým môže byť nápoj Red Moon, alebo ak chcete červený mesiac. Potrebujete na to Becherovku, kvalitný ríbezľový džús, sódu, ľad a plátok pomaranča. Príprava je rovnako jednoduchá. Vysoký pohár naplňte ľadom, nalejte doň Becherovku, pridajte ríbezľový džús a po okraj zalejte sódou. Množstvá regulujte, ako sa vám páči. Na záver vložte len plátok pomaranča a pochutnajte si na farebnom mesiaci.
3. Luxusnejšia Oáza 
O drinku Oáza ste pravdepodobne ešte nepočuli. Nie je až tak častý ako napríklad Beton, ale chuť je rovnako výborná. A znova ho zvládnete pripraviť aj sami doma. Potrebujete na to: Becherovku, drvený ľad, 1/2 limetky, 1-2 čajové lyžičky hnedého trstinového cukru. Ak to všetko máte nachystané, do menšieho pohára vložte limetku nakrájanú na plátky, 1-2 čajové lyžičky cukru, podľa toho, ako máte radi sladké, a všetko to poriadne rozmačkajte. Následne po okraj pohára pridajte drvený ľad a zalejte to Becherovkou. Potom už len stačí premiešať a vychutnať si exkluzívnu Oázu.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61