Šatník je kompletný vtedy, keď v ňom visí pršiplášť

prsi

Pršiplášte nepatria iba do šatníka detí. Dobrý pršiplášť by mal byť súčasťou aj každého dospelého človeka. Nielen toho, kto pracuje často vonku a nevyhne sa tak výkyvom počasia a nielen turistom či rybárom. Nikdy neviete, kedy vás zaskočí prietrž mračien a predsa len, pršiplášť uskladníte v kabelke, na zadnom sedadle auta, či hoc kde inde jednoduchšie ako veľký dáždnik. Pršiplášť by mal mať doma jednoducho každý z nás.

Možno sa vám zdá predstava chodenia po daždi v pršiplášti zvláštna, ale verte, že jeho prítomnosť v daždi spojenom s poriadnym nárazovým vetrom viac ako len oceníte. Vtedy vám totiž dáždnik veľmi nepomôže. V takej situácii totiž bojujete s vetrom už len pri samotnej chôdzi a snažiť sa v ňom skrotiť aj svoj dáždnik je niekedy priam až heroickým výkonom.

Veď určite každý pozná ten príjemný moment, kedy si v daždi dávate pozor, aby ste nestúpili do kaluže a nenamočili sa tak pomaly až po kolená a zrazu sa vám dáždnik preklopí, a tak sa len zúfalo pustíte s dáždnikom a vetrom do boja a vaše pohyby pripomínajú ninja bojovníka. Z pohodlia auta táto situácia pôsobí komicky, ale ak ste jej priamym účastníkom až taká zábava to nie je. Ale viete, ako sa tomu môžete vyhnúť… S pršiplášťom.
Pršiplášť by však mali mať vo svojej výbave aj nadšení turisti. Nemusíte loziť práve po Tatrách, ale nikdy neviete, aké počasie vás na vašom výlete či túre stretne a zostať visieť kdesi pod vrcholom Téryho chaty celý premočený v studenom vetre poteší akurát tak vášho lekárnika, keď vám bude predávať antibiotiká na zápal pľúc.

Ak vám doma pršiplášť chýba a považovali ste ho len za výmysel, ktorý nepotrebujete, lebo veď si poradíte aj s dáždnikom, neverte tomu. Pršiplášť sa naozaj hodí do každej domácnosti a ak v tej vašej ešte stále chýba, napravte túto chybu a tento doplnok vášho šatníka si zadovážte. Napríklad aj na stránke Oblecsadoroboty.sk


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61