Sedem tipov na romantický darček k výročiu za pár eur

Svieti vám v kalendári dátum v srdiečku, ktorý symbolizuje blížiace sa výročia vašej lásky? A vy stále neviete, čo by ste svojej drahej kúpili a nechcete za darček vysoliť celý „majland“? Prinášame vám sedem tipov na darček, ktorému sa vaša polovička určite poteší a vy sa ani nebudete musieť tak „plesnúť“ po vrecku.

Tip číslo 1. – Romantická večera

Nikdy nestarnúca klasika, ktorá ani nesklame. Pokiaľ váhate nad tým, aké prekvapenie pripraviť pre svoju polovičku, určite nič nepokazíte romantickou večerou. V dnešnej dobe sa dá všetko zariadiť aj za pár eur a daj Boj šťastia za zľavové portály, kde je rôznych ponúk na večere neúrekom. Chcete ísť na sushi, hovädzí steak alebo burger? Nech sa páči!

Tip číslo 2. – Plyšové srdiečko

Plyšové darčeky sú pre niekoho síce gýč, no pre iných dôkaz lásky. Ak má tá vaša v spálni niekoľko plyšáčikov, s ktorými rada spáva, ďalší ju určite nesklame. A vás nesklame cena, pretože sa dajú kúpiť do niekoľkých eur.

Tip číslo 3. – Bonboniéra

Bonboniéra, to je darček, ktorým nikdy žiadnu ženu neurazíte. A s tými, ktoré sú v tvare srdiečka, sa teraz akoby vrece roztrhlo. Sladké potešenie pre vašu polovičku vás vyjde na pár eur a ak by ste náhodou chceli zopár eur prihodiť, môžete jej zakúpiť ručne vyrábané belgické pralinky. A možno sa s vami podelí.

Tip číslo 4. – Kytica kvetov

Poznáte snáď ženu, ktorú nepoteší pohľad na nádhernú kyticu ruží, ktorú si vie hneď hodiť na sociálnu sieť. My nie. A dnešná online doba hrá do karát aj vám, pretože mnohé kvetinárstva už majú v ponuke aj objednanie prostredníctvom internetu. A scénka ako z filmu – kuriér doručí kyticu lásky pre vašu drahú rovno k nej do práce.

Tip číslo 5. – Plyšové putá

Ak darčekom nechcete potešiť len ju, ale aj seba, navrhujeme plyšové putá. Okoreňte si svoj milostný život a nie je asi vhodnejšia doba na darovanie trošku pikantnejšieho darčeka ako v deň oslavy vašej lásky.

Tip číslo 6. – Kamasútra

Ešte ju nemáte doma? Tak to robíte veľkú chybu! Táto príručka plná orientálnych spôsobov milovania môže okoreniť váš milostný život. Prezeranie si knihy vás navyše môže príjemne naladiť na dnešnú noc.

Tip číslo 7. – Sexi spodná bielizeň

Ďalší zo skupiny darčekov, ktoré sú pre oboch, je spodná bielizeň. Aj keď ho bude mať na sebe len chvíľku, určite by ste na ňom nemali šetriť. Na internete existuje množstvo stránok, ktoré luxusnú bielizeň predávajú.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61