Spoznajte čaro tantrického sexu

Možno patríte k tým, ktorí radi experimentujú a možno k tým, ktorí potrebujú trochu korenia do postele. Tantrický sex je známy najmä vďaka svojim pozitívnym vplyvom na samotný vzťah aj sexualitu partnerov.

Aby sme to zobrali pekne od začiatku, tantra je prastaré indické učenieIde najmä o spojenie a výmenu ženskej a mužskej energie, a o ich následné prepojenie s vesmírom. Cieľom tantrického milovania je dosiahnuť osvietenie a extázu, no časom ľudia pochopili, že je aj kľúčom k viacnásobnému orgazmu. Práve v oblasti Indie sa ľudstvo už dávno snažilo o prepojenie tela a ducha. Táto farebná krajina dala svetu aj známu kámasútru.

Vráťme sa ale k tantrickému sexu. Páry, ktoré tantru vyskúšali hovoria, že je to úplne nový zážitok. Jej zmyslom je premyslené stupňovanie fyzickej rozkoše, ktoré vedie k vrcholnému erotickému zážitku. Počas tantry by ste mali najprv dokonale spoznať seba, neskôr aj svojho partnera. Naučíte sa spájať sexuálne centrum s mozgom a vnímať, ako reagujete na rôzne druhy stimulácie. Spolu s partnerom sa naučíte masírovať intímne miesta a ovládať sexuálne vzrušenie.

Nezabudnite, že tantrický sex má aj nesmierne veľa výhod. U oboch pohlaví regeneruje telo aj myseľ či dopĺňa energiu. Jednoznačne je dobrou voľbou pri odbúravaní hanblivosti a napätí v živote. Muži ocenia tantru pri poruchách erekcie alebo problémoch s ejakuláciou či prostatouNežnejšie pohlavie ocení tantru aj pri problémoch s dosiahnutím orgazmu alebo (v niektorých prípadoch) aj s otehotnením.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61