Tipy na darčeky pre mamu

Má vaša maminka onedlho narodeniny a vy si neviete dať rady s darčekom? Poznáte to. Spýtate sa jej na rovinu, čo by chcela a ona vám odpovie: “Nič mi nekupuj, šetri peniaze”, alebo “Ja nič nepotrebujem.” Ak v týchto vetách aj vy spoznávate svoju maminku, tak určite máte rok čo rok problém s kupovaním darčekov. Ak ste na tom aj tento rok podobne, máme pre vás pripravených niekoľko tipov na originálne darčeky.

 

Pošlite ju k vode

Doslovne. Ale na hory. Ak vaša maminka holduje cestovaniu a rada spoznáva nové miesta, kúpte jej nejaký pekný víkendový pobyt alebo zájazd. Môžete sa naň zložiť spolu so súrodencami alebo ďalšími členmi rodiny. Víkendový pobyt na horách alebo v historickom centre mesta v nejakom peknom hoteli s wllness službami poteší azda každú ženu. Môže vziať so sebou kamarátku a užiť si dámsku jazdu alebo si spraviť romantický víkend s otcom. Vy tak vlastne obdarujete celú rodinu, pretože nič neprospeje rodinnej harmónii viac ako oddýchnutí rodičia.

 

Darujte jej krásu a relax

Trafiť sa do kozmetického prípravku, ktorý sadne prve jej typu pokožky, pleti či vlasov nie je práve najjednoduchšie. Preto by sme v tomto prípade až tak neexperimentovali. Skúste jej preto kúpiť kozmetické alebo vlasové ošetrenie v nejakom osvedčenom a kvalitnou salóne. Mamka si dopraje profesionálnu starostlivosť, odpočinie si a zo salónu vyjde ako nová a krajšia žena. Žiadna žena totiž nesrší väčším sebavedomím ako tá, ktorá práve vyšla zo salónu krásy.

 

Gurmánske potešenie

Potrpí si vaša maminka na dobrom jedle? Tak potom máme niečo aj pre ňu. Potešte jej chuťové poháriky a kúpte jej nejakú špecialitku, ktorú by si ona sama bežne nedopriala. Kvalitné víno, káva či pozvanie na večeru do vychytenej reštaurácie ju určite poteší. Mamu tým potešíte hneď dvakrát. Dobre sa naje a ešte k tomu nebude musieť variť a upratovať kuchyňu po varení.

 

Kuchárska kniha

A tu máme niečo pre tie maminky, ktoré si svoju záľubu našli v kuchyni a rady varia. Aj keď nemusia. Dnes na pultoch kníhkupectiev nájdete množstvo kvalitných kuchárskych kníh od výmyslu sveta a určite medzi nimi nájdete aj takú, ktorú ešte nemá. Nevie sa vaša maminka nabažiť Jamieho Oliviera? Kúpte jej kuchársku knihu jej naojbľúbenejšieho kuchára. Garantujeme vám, že sa jej veľmi poteší.

 

Pohybom ku zdraviu

Už máte dosť toho, ako sa vaša maminka stále sťažuje na svoju postavu? Urobte preto rázny krok za ňu. Kúpte jej pernamentku do fitness centra, na pilates, zumbu či inú populárnu športovú aktivitu. V súčasnosti toho ponúkajú športové centrá toľko, že si vyberie naozaj každý. Ak pre ňu vyberiete kolektívny šport, môže si mama nájsť nové kamarátky a máte pre ňu o darček naviac. Ak sa už maminka nejakej pohybovej aktivite venuje, kúpte je niečo, čo k svojmu obľúbenému športu potrebuje. Ak sa bicykluje, kúpte jej cyklistický dres. Ak hrá squash, kúpte jej novú raketu a podobne.

V zdravom tele, zdravý duch

Sťažuje sa vaša maminka, že ju bolí chrbát, má stuhnuté svaly alebo ťažké nohy? Je viac než jasné, že by jej bodla tiež masáž. Na výber máte neúrekom masáží. Klasickú športovú masáž, medovú, čokoládovú či napríklad Dornovu metódu, ktoré je vynikajúca pri skutočných zdravotných problémoch.

Milovníčka umenia

Ak má vaša maminka umelecé cítenie, kúpte jej lístky do divadla, na koncert alebo na výstavu. Jej hlad po umení bude nasýtený, ona si odnesie hlboký umelecký zážitok a aspoň na chvíľu zabudne na všedné starosti. Naviac jej tým prichystáte skvelú príležitosť, ako prevetrať slávnostné šaty a svoju luxusnú bižutériu, ktorú ste jej darovali na Vianoce.

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61