V živote ženy sú dôležití len niektorí muži – jedným z nich je Michael Kors

Každá žena si zaslúži byť rozmaznávaná. Vo všeobecnosti majú ženy najväčšiu radosť zo šperkov, nových topánok alebo kabeliek. No nie sú kabelky, ako kabelky. Každá z nás túži vyzerať čo najlepšie a výber vhodnej kabelky môže náš výzor ovplyvniť. Je potrebné vybrať si správny tvar, správny materiál, ako aj farbu a veľkosť.

Pri výbere kabelky platia nepísané pravidlá, ktoré by sme nemali porušovať za žiadnych okolností. Hlavným pravidlom je, že či už je vaša kabelka značková alebo nie, musí byť módna. To znamená, že vaša kabelka by mala spĺňať posledné módne trendy a mala by vašu postavu dopĺňať takým spôsobom, aby vynikla vaša osobnosť. Hoci dnes na trhu už zoženiete veľmi pekné a cenovo dostupné kabelky, ak raz chytíte do ruky kabelku amerického módneho boha Michaela Korsa, inú už nebudete nikdy chcieť. Michael Kors začal navrhovať oblečenie a doplnky už počas svojho štúdia a od roku 1981, kedy založil svoju vlastnú značku je jeho poslaním navrhovať luxus. A to luxus nielen pri navrhovaní oblečenia a kabeliek, ale aj pri šperkoch či hodinkách.

Značka Michael Kors sa vyznačuje eleganciou, kvalitným materiálom a vyváženou kombináciou tvarov. Značku Michael Kors si obľúbili aj hviezdy akými sú Kate Bosworth, Angelina Jolie, Cameron Diaz, Jennifer Lopez a tiež manželka amerického prezidenta Michelle Obama. Výnimočný štýl značky Michael Kors si obľúbili po celom svete vďaka výnimočnému, luxusnému a sofistikovanému štýlu. Svetoznámy módny návrhár Michael Kors vyrazí svojimi módnymi skvostami dych vám aj vašim blízkym. Vyjdite z davu a zažiarte s doplnkami Michael Kors, ktoré sú vhodné na každodenné aj špeciálne udalosti. Inšpirujte sa a nechajte sa uniesť. Doprajte si značkovú kabelku, elegantné opasky či hodinky. Tento talentovaný návrhár prináša luxus, ktorý je dostupný pre všetkých.

s10001000-Hodinky-MICHAEL-KORS-s-bielo-zlatym-remienkom-MK6119


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61