Video poker je jednou z najobľúbenejších hier v online kasínach

Online kasína sú v súčasnosti medzi fanúšikmi hazardných hier veľmi obľúbené a často navštevované. Ich hlavná výhoda spočíva v tom, že hráči si môžu zahrať z pohodlia svojho domova hneď niekoľko druhov hier, napríklad poker, blackjack, ruletu, alebo aj hracie automaty. Spojením pokru a hracích automatov vznikol video poker, ktorý má po celom svete milióny fanúšikov. Ide o skutočne zaujímavú hru, pretože sa v nej spája to najlepšie zo samotného pokru a hracích slotov.

Online video poker je možné si zahrať v kvalitných online kasínach, je zábavný, jednoducho sa hrá a dá sa pri ňom aj vyhrať. Vždy si však na hranie vyberajte len kvalitné online kasína, ktoré sú zárukou bezpečnosti.

Niekoľko zaujímavosti o video pokri

Video poker má už viac než tridsaťročnú tradíciu a za toto obdobie si získal skutočne mnoho fanúšikov. Dalo by sa povedať, že patrí medzi jednu z najobľúbenejších verzií hracích automatov, pretože ho hrajú nielen fanúšikovia samotných automatov, ale aj prívrženci pokru. Vo všeobecnosti je automat s témou pokru veľkým lákadlom pre mnohých hazardných hráčov, ktorí síce obľubujú poker, ale nechcú presedieť celý večer za pokrovým stolom.

Ako sa video poker hrá?

Ak nemáte skúsenosti s klasickým pokrom, tak video verzia je pre vás ako stvorená. Hrá sa s klasickým balíčkom žolíkových kariet, ktorých je 52, tak ako pri klasickom pokri, ibaže video poker je doplnený aj o niekoľko jokerových kariet, ktorých počet závisí od samotnej hry. Hráč vloží vklad a následne mu automat rozdá 5 kariet. Ak hráč nie je s kartami spokojný, tak ich samozrejme môže vymeniť. Ako aj pri klasickom pokri, tak aj pri video verzii je hlavným cieľom zostaviť kartové kombinácie vedúce k výhre. Čím silnejšiu kombináciu kariet sa hráčovi podarí vytvoriť, tým je aj jeho výhra vyššia.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61