Vizitka zdravého muža – ranná erekcia

Páni, budíte sa ráno s erekciou? Vaša priateľka či žena na vás vyčítavo pozerá, čo sa vám to zase snívalo? Tak jej vysvetlite, že ranná erekcia je dobrým znakom toho, že ste zdravý. O čom hovoríme? Dozviete sa v dnešnom článku.

V zdravom tele je ranná erekcia

Na prvý pohľad sa zdá, že ranná erekcia nemá žiaden význam. Opak je však pravdou. Napovedá nám o zdraví muža. Treba oceniť už len to, že muž dokáže mať erekciu bez akéhokoľvek podnetu a v podstate kedykoľvek v priebehu noci. Značí to o dobrom stave jeho srdcovocievneho systému.

Indikátor problémov

Vďaka rannej erekcii dokážete zistiť príčinu erektilnej dysfunkcie, teda či za slabou alebo žiadnou erekciou je psychická alebo fyzická príčina. Pokiaľ dokážete mať erekciu v noci alebo ráno, ale ak to chcete vy, tak to jednoducho nejde, tak problém je zrejme vo vašej hlave, teda v psychike. Môže byť za tým stres, depresie, výčitky, hnev či strach zo zlyhania. Jednoducho tých vplyvov je dosť.

Keď sa nedostaví, je problém

Vaša partnerka by mala mať obavy, ak vašu pýchu vidí ráno v zúboženom stave, pretože to znamená, že za erektilnou dysfunkciou sú fyzické problémy. Vo väčšine prípadov sú to problémy spojené so srdcom alebo cievami. Do penisu nemusí prechádzať dostatočné množstvo krvi, čo môže signalizovať zablokovanie ciev, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak a podobne. No môže byť za tým aj nízka hladina testosterónu, ale aj mnohé iné príčiny.

Cvičí, kým vy spíte

Ak máte erekciu niekoľkokrát počas noci či ráno, je to dobre, nakoľko sa svalstvo penisu dostatočne posilňuje. Výsledkom takéhoto cvičenia je pružnosť vašej pýchy. Zároveň bez tohto cvičenia by váš penis bol v stoporenom stave zrejme o niečo kratší.

Takže, ak na vás bude najbližšie ráno vaša partnerka znova vyčítavo pozerať, že čo má znamenať tá ranná erekcia, vysvetlite jej, že je to znak toho, že ste zdravý.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61