Vyskúšali ste už Kámasútru? Tu je šesť dôvodov, prečo by ste nemali viac čakať

Zväzok staroindických textov menom Kámasútra predstavuje nielen súbor sexuálnych polôh, ale aj rád v oblasti vzťahov mužov a žien, vrátane spoločenského života. Nie nadarmo jej kúzlu prepadla už bájna egyptská kráľovná Kleopatra. A my sme pre vás spísali až šesť dôvodov, prečo by ste mali niektorú z polôh Kámasútry vyskúšať ešte dnes večer.

 

Kámasútra sa obyčajne prekladá ako Piesne lásky či Milostné melódie. Skúste svoje milostné hry okoreniť týmito vekmi overeným a niesmerne erotickým korením. Poďme sa teda pozrieť na tie dôvody.

 

  1. Prestanete sa hanbiť

Kámasútra vychádza z toho, že o láske a sexe sa má hovoriť otvorene, rovnako ako premýšľať, verejne diskutovať a dokonca sa tomuto umeniu aj učiť. Preto zábrany zahoďte!

 

textile-990916_960_7202. Objavíte nové miesta

Konvencie dajte stranou. Kamasutru môžete ochutnať na tých najzvláštnejších miestach. Zvláštne polohy si predsa vyžadujú dostatok miesta. Nezabúdajte, že k vyvrcholeniu by sa mali obidvaja dostať spoločnou cestou  a tá by mala viesť cez slasť vášho partnera či partnerky.

 

3. Vyskúšajte nové polohy

V učebnici lásky máte na výber toľko zaujímavých polôh, až sa vám zatají dych. Ešte ste nepočuli o trojnožke, mostíku rozkoše, zvončekoch či žabe na hojdačke? Aj keď to znie priam krkolomne, žiadne akrobatické kúsky sa nekonajú. Práve naopak! Pri skúšaní rozmanitých polôh zistíze, o čo všetko ste sa doposiaľ ochudobňovali.

 

4. Spoznáte moc afrodiziak

Nie je potrebné pripraviť pre vášho miláčika nápoj priamo z mlieka, medu a kozieho semena., ako to odporúča pôvodný recept lásky z Kamasutry. Úplne postačia vonné oleje, tyčinky, relaxačná hudba a dlhá, dlhučičká masáž.

 

5. Posilníte si svalstvo

Niektoré polohy si vyžadujú viac zdatnosti. Spočiatku sa vám možno budú zdať náročné, ale pri pravidelnom tréningu zistíte, že sa vám pekne sformovalo a posilnilo telo a máte omnoho väčšiu výdrž. A to nielen pri sexe!

 

6. Získate viac sebavedomia

Tento bod sa týka najmä dám. už je to raz tak. Ženy, ktoré sa riadia odporúčaniami týchto staroindických textov, si okrem pevného tela pochvaľujú aj psychiku. Mnohé z nich vravia, akoby rozkvitli. Aj keď nemajú ideálnu postavu, po sexe s kamasútrou si pripadajú tak sexi ako nikdy predtým. Cítia sa byť príťažlivé. Vyskúšajte to tiež.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /nfsmnt/hosting1_1/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61