Zrátajte si svoje kroky

Krokomery sú špeciálnym doplnkom, vďaka ktorému sa z chôdze stane zábava! Vďaka krokomerom alebo pedometrom budete od chvíle ako si ich dáte na ruku presne vedieť, koľko krokov ste urobili, za aký čas a čo je najúžasnejšie, koľko kalórii ste pri tom spálili.

Pýtate sa, ako je možné, že náramok na ruke dokáže zmerať počet urobených krokov a spálených kalórií. Odpoveď je v malom kyvadielku, ktoré je súčasťou krokomeru a ktoré reaguje tak na hojdavú ľudskú chôdzu, ako aj na beh. Krokomer je skutočne inteligentným zariadením, ktoré sa pri športovaní a spaľovaní kalórii stane vaším verným priateľom. Krokomer eliminuje nechcené pohyby tým, že počítať začne až pár sekúnd po štarte a preto vám predostrie takmer 100% informáciu o počte krokov.  Okrem ruky si ho môžete pripevniť aj na opasok.

Krokomer sa stal hitom a doslova zaplavil kamenné ako aj internetové predajne, preto môžete mať problém pri výbere toho správneho kúsku pre vás.  Je potrebné, aby ste sa pri kúpe zamerali predovšetkým na svoje potreby. Rozdiel spočíva v tom, či si krokomer kupujete kvôli základnému prehľadu o počte krokov alebo chcete efektívne schudnúť a preto máte záujem investovať do pokročilých krokomerov, ktoré vám spočítajú všetky kalórie. Na základe uvedeného, krokomery rozdeľujeme do dvoch skupín. Prvú tvoria jednoduché krokomery so základnými funkciami a druhú tvoria pokročilé s nastavením vzdialenosti, počtu krokov či spálených kalórií.

 

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61