A vy ako trávite svoj voľný čas?

Čo robíte, ked’ nemusíte zrovna pracovať? Ja patrím k typom ľudí, ktorí nevydržia sedieť na zadku. Akonáhle sa mi naskytne príležitosť, musím sa ísť niekde vyšantiť. Milujem šport, a veľa pre mňa znamená.
Z duše nenávidím zimné mesiace, kedy sa nemôžem naplno venovať svojej najobľúbenejšej činnosti, a to behu.
volaris-paragliding-231195_960_720Môžem síce behať vo fitku, ale to je slabá náhrada za skutočný pôžitok, ktorý z behu vonku mám. Fitness centrá mi nie sú sympatické a navštevujem ich len ak naozaj musím. Vadia mi tam prevažne ľudia, a ich pohlady.

Nikdy som som nebola v čisto ženskom fitku, možno to by mi nerobilo žiaden problém. No tie klasické, do ktorých zvyknem v zime chodievať smrdia spotenými pazuchami a chlípnymi pohľadmi. Proste nič pre mňa. Ja sa pri športe nekontrolujem, je samozrejmé že sa spotím, a skončím aktivitu vždy celá mokrá a s vybuchnutým účesom na hlave. Toto ja vôbec neriešim, teda ak ma nik neočumuje. Veľmi rada mám plávanie, kde človek potenie necíti, a prirodzene sa toľko nepotí, nakoľko telo chladí voda.
Bicyklovanie a tenis si užijem najmä s priateľom, a nesmiem zabudnúť na turistiku! Milujem výstupy na vysoké vrcholky hôr, a neskôr si trasy spätne vizualizovať. Pobyt v prírode je asi mojou najväčšou vášňou aj koníčkom zároveň. kedykoľvek môžem, zahodím kabelku do kúta, a hor sa na hory!

Posledné jarné dni ma lákajú aj adrenalínové športy ako paragliding či rogalo. Veľmi by som chcela zažiť ten pocit lietania. Už ako malá som závidela vtákom, že kedykoľvek sa im niečo nepáči, alebo sú v ohrození, roztvoria krídla, a letia kam sa im zachce. takúto slobodu by som si niekedy želala aj ja. Hlavne ked’ prečkávam dlhé minúty strávené v aute v zápchach alebo cestovaním v mestskej hromadnej doprave. Som nevýslovne šťastná že sa dni zase predlžujú, a čaká nás zase krásne obdobie dlhých večerov. A ja už viem, kde a ským ich strávim.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61