Darujte zážitok ako darček

Určite sa už každý z nás niekedy stretol s problémovým výberom darčeka pre oslávenca. Buď toho človeka nepoznáme dostatočne, alebo si naša kreatívna múza vzala dovolenku. Síce sa hovorí „darovanému koňovi sa na zuby nepozeraj“, ale opakovať stále pri každej príležitosti kvety a fľašu alkoholu? Je to síce istota, ale po pár rokoch zrejme nudné pre darcu i obdarovaného.

Žijeme v materiálnom svete, ale stále je tu niečo, čo si väčšina ľudí váži viac – zážitok. Spýtajte sa kohokoľvek zo starších ročníkov, či radšej spomína na to, čo zažil a s kým, alebo na veci, z ktorých teraz utiera prach. Naviac o hmotné dary môžeme časom prísť, ale spomienky na prežité dni ostanú s nami navždy a nikto nám ich vziať nemôže.

No iste, ale kde sa dajú zohnať príjemné a kvalitné zážitky?

Spoločnosť Adina vaše zážitky s.r.o. ponúka široký repertoár zážitkov pre všetky typy ľudí a vekové kategórie. Či už máte niekoho, koho by potešil výlet bicyklami alebo turistika, alebo niekoho odvážnejšieho, kto by si rád vyskúšal adrenalínové športy, prevetral nezvyčajné značky áut, ochutnal exotické druhy jedál alebo alkoholu. Náruživí cestovatelia môžu absolvovať niekoľkotýždňové exotické expedície od Aljašky až po Mexiko, alebo dovolenkové pobyty vo zvyčajných destináciách, ktoré ponúka Adina Travel. Dokonca aj kreatívne duše si prídu na svoje v umeleckých kurzoch a o zážitky majú postarané aj tí najmenší.

Momentálne je v ponuke viac ako 800 zážitkov a ich počet sa neustále zvyšuje.

Presvedčte sa sami na http://www.darcekyazazitky.sk/ alebo http://www.adinatravel.sk/.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61