Najčastejšie chyby, ktorých sa pri blackjacku môžete dopustiť

Blackjack možno považovať za veľmi rozšírenú a obľúbenú kartovú hru, s ktorou sa môžeme stretnúť v každom kasíne. Ibaže táto hazardná hra sa vyznačuje určitými postupmi, pravidlami správania sa, aj určitými stratégiami. Preto si v nasledujúcom článku uvedieme niekoľko chýb, ktorých sa pri hráčskom stole môžete dopustiť.

Aké sú najčastejšie chyby pri blackjacku?

Aj pri hazardných hrách je vyžadovaná určitá hráčska etiketa a je potrebné využívať rôzne stratégie, ktoré vás privedú k výhre. S ktorými chybami sa pri blackjacku najčastejšie stretávame?

  • Odovzdanie stávky priamo dílerovi. Každá finančná transakcia musí byť zaznamenaná a viditeľná na kamerách, preto je potrebné žetóny umiestňovať do priestoru pre stávky a výšku stávky následne povedať dílerovi.
  • Odkladanie nepotrebných vecí na hrací stôl. Aj etiketa je veľmi dôležitá, preto nikdy nedávajte na stôl peňaženku, ani tašku. Tieto veci majte stále pri sebe. Pri hre môžete piť, avšak na držanie nápoja využívajte špeciálne držiaky.
  • Dotýkanie sa žetónov po uzavretí stávky. Ak umiestnite svoje žetóny do priestoru pre stávky a díler už začne rozdávať karty, tak vy sa už žetónov dotknúť nesmiete.
  • Obviňovanie spoluhráčov a dílerov pri neúspešnej hre. Ak sa vám nedarí, tak so svojho neúspechu neobviňujte hráčov pri stole, ani dílera.
  • Poučovanie spoluhráčov. Hráčov pri stole nepoučujte o tom, ako majú hrať, ani koľko majú staviť. Sú to ich rozhodnutia a ich peniaze, vy nemáte žiadne právo miešať sa im do hry.
  • Nevyužívanie stratégií. Pri blackjacku existujú určité stratégie, ktoré vás dokážu priviesť k výhre. Ich nevyužívaním prichádzate o vlastné peniaze.
  • Nevyužitie služieb, ktoré ponúka hostiteľ v kasíne. Ak ste v kasíne pravidelným hráčom, tak by ste mali vedieť, že hostitelia pre vás môžu urobiť veľa.
  • Progresívne stávkovanie. Mnoho hráčov si myslí, že vďaka progresívnym stávkam sa zvýšia ich šance na výhru, ale nie je to pravda. Sú naopak veľmi nebezpečné, pretože môžete prehrať viac, než by ste chceli.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61