(Ne)zaručené triky, ako sa dostať k väčšiemu penisu

Jestvuje niekoľko osvedčených trikov, ako presvedčiť mužov o tom, že zväčšenie penisu je nielen možné, ale aj jednoduché. A čím kurióznejšíiu techniku vymyslíte, tým viac jej uveria a mnohí ju aj vyskúšajú. Ste zvedaví, akým všetkým hlúpostiam muži verili?

Tabletky na zväčšenie penisu

Priznávame, tabletky na zväčšenie penisu majú čosi do seba, a práve preto sme ich napísali ako prvé. Tabletky zvyčajne fungujú na báze zvúčšenie ciev, čo znamená, že vám cez ne bude prúdiť viac krvi. Tým pádom sa penis javí väčší a hrubší. Avšak určite nečakajte, že sa z vášho malého Gašparka stane obor. Takto to nefunguje. Rovnako, ako ženám z tabletiek nenarastú prsia, aj keď to dlhé roky na billboardoch sľubovala známa slovenská moderátorka.

 

bodybuilder_03_hd_picture_168085Potraviny pre môj penis

Viete, že ak zvýšite príjem zeleniny a piť budete len čistú vodu, zväčší sa vás penis za pár mesiacov o poriadny kus? Neviete? Akoby ste aj mohli vedieť, keď je to totálna hlúposť a výmysel zopár vtipkárov, ktorí si takýmto spôsobom urobili srandu zo svojich menej obdarovaných spolubojovníkov. Na internetových fórach môžete nájsť nespočetné množstvo skúseností a osvedčených postupov, ako zväčšiť svoju mužskú pýchu. Jedným z nich je napríklad aj kuracie mäso. Vraj od neho penis nielenže narastie, ale aj zhrubne! Zaujímavé je, že na túto teóriu nenaletela len hydina, ale aj množstvo mužov. Keby to bola pravda, po Zemi by pobehovali samí obdarení chlapi.

 

Napumpuj si penis!

Pumpička, ktorá sľubuje väčší penis, funguje na princípe odsávania vzduchu. Vznikne tam podtlak, ktorý spôsobí, že sa do penisu nahrnie viac krvi. Vďaka tomu sa penis zväčší, ale skôr do hrúbky ako do dĺžky a rátať treba aj s tým, že táto zmena je len krátkodobá. Aj napriek tomu, že v návode na použitie vákuovej pumpičky je napísané, že sa penis pravidelným používaním zväčší, nezväčší sa. Aby ste potom neboli smutní.

 

Natiahni a potiahni mi ho!

Ďalšou “skutočne” zaručenou metódou, ktorá mužom sľubuje väčší penis nemá ďaleko od týrania, preto sa čudujeme, že ju vôbec niektorí chlapi praktizujú. Ale čo by chlap neurobil pre svoju mužnosť, však? Nuž, nech je to už akokoľvek, milí páni, nezabúdajte, že ani keď si ho budete masírovať, naťahovať či inak neprirodzene s ním manipulovať, nenarastie vám. Nanajvýš neexistuje žiadny vedecký dôkaz, ktorý hovorí o efektívnosti akýchkoľvek masážnych alebo iných cvičení určených na rast penisu. Tieto techniky sú nielenže nebezpečné a vy môžete ľahko prísť k úrazu, ale aj divné. Medzi najbrutálnejšie techniky patrí napríklad hojdanie penisom s pripnutým závažím. Vraj to pomáha pri natiahnutí. Jediné, v čom vám táto technika pomôže je, že sa vám skôr natrhne. Au!

Džentlmeni, ktorým životnému šťastiu chýba pár centimetrov navyše,  sa tak budú musieť zmieriť s tým, že prírodu skrátka v prípade veľkosti penisu nedokážeme oklamať.

 


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61