Obľúbené adrenalínové darčeky – bungee jumping

Darovať adrenalín? A prečo nie?! Adrenalínové darčeky sú rovnako vhodné, ako všetky iné darčeky. Dokonca sú ešte o čosi lepšie, pretože zanechajú v obdarovanom pocit, na ktorý nezabudne do konca života. Tak neváhajte a vyberte pre seba, alebo pre svojich priateľov ten správny adrenalín, vďaka ktorému pocítite priam až neuveriteľnú dávku vzrušenia.

Medzi veľmi obľúbené adrenalínové zážitky patrí bungge jumping – klasický, alebo Kienova hojdačka. Bungee jumping je známy a obľúbený po celom svete. Všetci adrenalínoví nadšenci väčšinou začínali s bungee jumpingom a postupne prechádzali aj na iné adrenalínové športy. Pri bungee jumpingu sa skáče zo žeriavu, alebo z mosta, pri Kienovej hojdačke ide o tzv. skok do hojdačky, kedy Vás lano nezabrzdí, ale kyvadlovým letom preletíte nad zemou.

Bungee jumping sa považuje za veľmi bezpečný adrenalínový šport, tak sa nemusíte ničoho obávať. Doprajte si pocit vzrušenia z nového zážitku, ktorý si už navždy uchováte v spomienkach.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61