Originálny darček k narodeninám

Blížil sa deň D. Deň, nad ktorým som rozmýšľala už nejakú tu dobu. Blížili sa narodeniny môjho otca, konkrétnejšie životné jubileum, 50-ka. Keďže ocino vždy pre svoju rodinu, teda mňa, maminu a brata, robil veľmi veľa, staral sa o nás, vychoval nás, živil nás a predovšetkým vo všetkom podporoval, chceli sme mu vymyslieť na tento deň niečo špeciálne a originálne. On sám si vybral veľmi vkusné hodinky, ktoré sme mu aj zakúpili, takže materiálny darček bol vybavený. My sme mu však chceli dopriať ešte nejaký zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudne. Prechádzala som rôznymi webovými portálmi, zľavomatmi a rôznymi inými stránkami, no nič ma neoslovilo. Teda nenašla som nič, čo by oslovilo môjho ocina, nakoľko sa nenadchne nad hociakou vecou. 

Jedného dňa som ako každý iný večer trávila čas na internete, teda predovšetkým na facebooku. Jeden známy tam zhodou okolností pridal odkaz na Hurricane Factory Tatralandia. Už len samotný názov ma zaujal, tak som naň okamžite klikla a hneď som vedela, že je to niečo, čo som hľadala. Hurricane Factory je jediný veterný tunel na Slovensku, kde sa dá vyskúšať, aké je to lietať a vznášať sa v ,,hurikáne“. Je to vlastne simulátor voľného pádu, v ktorom máte pocit, že letíte z výšky 15 kilometrov.
Okamžite som zavolala maminu a brata, ktorým sa tento nápad tiež veľmi páčil a tak bolo rozhodnuté. Rozhodli sme sa, že okrem toho to rovno spojíme aj návštevou Tatralandie, kde sa poriadne vybláznime v bazénoch a tobogánoch.

Nastal deň D a ocinovi sme spolu s hodinkami darovali darčekový poukaz. Neskrýval svoje nadšenie a dobrodrúžstvo sa mohlo začať.
Výlet sme si naplánovali na ďalší týždeň. Keď sme prišli na miesto, ocina sa ujal profesionálny inštruktor, ktorý mu vysvetlil všetky potrebné informácie a inštrukcie a ,,let“ sa mohol začať. Ocinovi sme zakúpili balíček Wind Starter, ktorý zahŕňal 1 vstup do tunela, ktorý zodpovedal dvom zoskokom z padáka, inštruktáž, zapožičanie helmy, kombinézy a okuliarov. Po absolvovaní letu dostal aj certifikát tunelového lietania.

Tento zážitok bol pre ocina naozaj nezabudnuteľný a po ňom sme si užili celý deň v bazénoch, v tobogánoch a na konci dňa sme skonštatovali, že tento zážitok si nabudúce vyskúšame celá rodina.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61