Ty vs. Hurikán

Už ťa nebaví sedieť doma na gauči pred telkou a robiť každý deň to isté? Alebo nevieš čo kúpiť kamošovi k narodeninám? Zabudni na stereotyp a nudné darčeky a navštív Hurricane Factory Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. 

Objavíš tu adrenalínový, no veľmi bezpečný a hlavne zábavný šport. Je to jediný veterný tunel na Slovensku, v ktorom si môžeš vyskúšať akú silu má hurikán, aké to je lietať voľným pádom a vznášať sa. Budeš mať však neustále pri sebe skúseného inštruktora, takže sa nemusíš obávať o svoj život. Celé sa to odohráva v presklenej, 4,3 metrov širokej a 14 metrov dlhej komore, kde vzduch prúdi rýchlosťou 270km/h, čo je rýchlosť ozajstného hurikánu.

Príď a zober kamošov, rodinu a vyskúšajte balíček Wind Starter, ktorý je vhodný pre nováčikov. Tento let sa dá porovnať dvoma zoskokmi z lietadla z výšky 4500 m. V cene je zahrnutá inštruktáž, zapožičanie helmy a kombinézy a vstup do tunela.
V Hurricane Factory Tatralandia naučia lietať aj vaše deti od 5 do 12 rokov, ktoré túžia po lietaní.

Ak však máš vyššie ambície a nestačí ti balíček pre nováčikov, tak potom je to pravé pre teba program Ride a Storm. Tento program zahŕňa 2 samostatné vstupy do tunela, ktoré sa rovnajú štyrom zoskokom z lietadla z výšky 4000 metrov.

Alebo chceš sa naučiť prvé triky v hurikáne a naučiť sa lietať? Tak potom skús balíček Hurricane Recruit, v ktorom získaš praktické lietanie, teóriu a nácvik polôh s inštruktorom, ktorý ti bude pridelený. V tomto programe máš 5 vstupov a ako bonus získaš čestné členstvo v športovom Hurrican Flyers Clube.

Ak už máš za sebou všetky tieto balíky a tak veľmi sa ti to zapáčilo, staň sa profi letcom v Hurricane Factory. S Balíkom Hurricane Workout lietaš vo vyššej rýchlosti 30 minút letového času, naučíš sa cennú teóriu a skúšaš aj prax na suchu. Získanie členstva je samozrejmosťou.

Už sme ťa teda presvedčili, že niekedy sa oplatí odtrhnúť sa od stereotypu a zažiť niečo nové a nezabudnuteľné? Príď si vyskúšať túto atrakciu a neoľutuješ, že si narušil svoju rutinu.
Viac informácií nájdeš na www.hurricanefactory.com


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61