Vzrušujúce adrenalínové darčeky

bungee-jumpingAdrenalín miluje mnoho ľudí, najmä adrenalín vo vzduchu. Medzi najobľúbenejšie adrenalínové aktivity spojené so vzduchom môžeme zaradiť napríklad let balónom, let stíhačkou, vyhliadkový let vrtuľníkom, alebo vetroňom.

Avšak medzi najviac vyhľadávané adrenalínové športy spojené so vzduchom patrí paragliding, tandemový zoskok s padákom, alebo tiež aj skok jednotlivca. Sólo zoskok s padákom je najmä pre odvážlivcov. Pre tých, ktorí majú odvahu a chuť zažiť niečo nové a pocítiť neuveriteľnú dávku vzrušenia.

Pri sólo zoskoku s padákom každý zažije neuveriteľnú dávku vzrušenia. Nemusíte sa ničoho obávať. Zoskok s padákom je úplne bezpečný. Pred zoskokom absolvujete inštruktáž, počas ktorej sa dozviete všetko, čo Vás zaujíma. Skúsení inštruktori Vám vysvetlia presný popis celého zoskoku, tak aby Vám bolo všetko jasné. Nasleduje let v lietadle, kedy v dostatočnej výške nastane ten správny čas a Vy vyskočíte. Sólo zoskok s padákom sa vykonáva s automaticky otvoreným padákom. To znamená, že Vy nebudete ťahať za žiadne šnúrky, padák sa Vám otvorí automaticky s primeranej výške.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61