Za erotikou do klubu

Máte chuť na spoločnosť? Ak nechcete tráviť večer osamote doma pri telke, ale radi by ste si s niekým vypili, pobavili sa a poprípade si aj zalaškovali, riešením pre vás môžu byť erotické salóny.

Na rozdiel od privátov strávite večer v klube plnom ľudí. Čaká na vás hudba, drinky a vybrať si môžete spoločníčku alebo spoločníka podľa toho, ako vás okúzli naživo, nielen z fotiek z internetového portálu.

Pred tým však, než sa niekam vyberiete, uvedomte si a porozmýšľajte nad pár informáciami, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa neželaným situáciám.

Najprv si klub overte

silhouette-66683_960_720Kto sú ich cieľoví zákazníci?

Pri hľadaní erotického salónu sa uistite či ide o gej klub, alebo klub pre heterákov. Aby sa vám náhodou nestalo, že prídete do baru a rovno zaradíte spiatočku. Žiadneho geja nepoteší, keď vstúpi do baru s tanečníčkami a samozrejme to funguje aj naopak. Stratíte tak nielen čas, ale prídete aj o peniaze za taxík alebo vstup.

Striptíz alebo aj niečo navyše?

Plánujete sa len pozerať na ženy, poprípade mužov alebo ste rozmýšľali aj nad využitím nejakej služby naviac? Niektoré z klubov sú totiž orientované len na striptíz a služby, ako orál, 69 či anál neposkytujú. Ak ste sa ešte nerozhodli, či ostanete len pri striptíze a všetko nechávate na náladu a chuť, vyberte si z klubov, ktoré vám vedia poskytnúť striptíz aj erotické služby.

Zistite si, kedy otvárajú

Nepríjemná situácia môže nastať aj v prípade, keď dorazíte pred klub a nikoho nenájdete. Preto si vždy dopredu overte otváracie hodiny, aby ste potom pred vchodom do klubu nevyzerali ako nedočkavec a neotvárali ho spoločne s prevádzkarom. Niektoré kluby otvárajú napríklad o ôsmej večer, ale niektoré otvoria svoje brány až po desiatej.

Ísť do klubu v meste alebo na perifériu?

Rozhodujete sa či je lepšie navštíviť klub v meste, alebo skočiť mimo mesta? Najjednoduchšie je vybrať sa do salónu, ktorý sa nachádza vo vašej štvrti, prípadne v meste, samozrejme, čo najbližšie k domu. Myslite však na to, že ide o chúľostivejšiu záležitosť a väčšina ľudí (najmä žien), vaše záľuby nezdieľa. Preto, ak máte možnosť a nechcete byť pristihnutí susedkou alebo známym, poobzerajte sa po klube aspoň mimo vašu štvrť.

Dúfame, že vyššie spomínané nepríjemné situácie sa nikomu z vás neprihodia a salóny budú aj naďalej pre vás miestom hriešnej zábavy a slastného potešenia.


Parse error: syntax error, unexpected '}' in /data/2/2/2224e6d9-5c53-4e8b-b6c9-9ec992884a27/vzabave.sk/web/wp-content/themes/minimalia/comments.php on line 61